Sigara toksinlerini atmaya yardımcı kür tarifi

Sigara toksinlerini atmaya yardımcı kür tarifi
Hem vücuttan sigara toksinlerini atacak hem de kişilerin zayıflamasına muavenet edecek olan toksin atıcı kürün tarifini sayfamızda sizlerle paylaşmak istedik.
Malzemeler
 

Tüm malzemeleri katı meyve sıkacağından geçirerek suyunu çıkartın. Ardından hepsinin bir güzel karıştırın. Üstelik Dönmez’in önermiş olduğu toksin atıcı kür sadece sigara toksinlerine karşı değik, hava kirliliği ve radyasyon nedeniyle bedenimizde bulunan toksinleri de yok etmektedir.
Son dönemlerde bitkisel tarifleri ile adını sıkça duyduğumuz Beslenme ve Diyet Uzmanı Selahattin Dönmez, sigara kullanan kişilerin bedeninde biriken toksinlerin atılmasına yardımcı olacak bir tarif verdi
Toksin atmaya yardımcı bu kürü her gün bir bardak için. Düzenli kullanımına dikkat edin. Ancak, sürekli ilaç kullanıyor ya da tansiyon hastasıysanız karışıma greyfurtu sakın eklemeyin. Greyfurt hariç diğer malzemelerin suyunu sıkıp, karıştırıp içebilirsiniz. Geçmiş olsun.
Toksinler nasıl atılır?
Bir önceki Haşhaş yağının faydaları nelerdir? başlıklı konumuzda haşhaş yağı hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: toksin atmak icin neler yapilir, hangi besinler toksin attirir, sigaradan kaynaklı toksinleri nasıl atabilirim, sigarayi vucuttan atmak icin neler yapmali, toksin atmaya ne iyi gelir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.