Adet şişkinliğine bitkisel çözüm

Adet şişkinliğine bitkisel çözüm
Regl döneminde ortaya çıkan ödem şişkinliğine bitkisel yöntemlerle çare bulmak istiyorsanız Prof.
Adet günlerinde kadınların karın ve bel bölgesinde ortaya çıkan sancı ve ağrıların yanı sıra bir de hormon dengelerinin bozulmasından dolayı vücutlarında şişkinlik (ödem, su toplama) sorunları meydana gelmektedir. Dr.

 
Adet döneminde ödem söktürücü olan bitkisel kür sayesinde vücudunuzda biriken su böbrekler yardımı ile idrar yollarından dışarı atılacak ve rahatlamanızı sağlayacaktır. İbrahim Saraçoğlu’nun önermiş olduğu kürü denemenizi tavsiye ederiz
Adet günlerinizde yaşadığınız bu sorundan kurtulmanın yolu ise kiraz sapından geçiyor.

 

Adet döneminde ödem kürü

 
Bir litre su kaynatın. Kaynayan suya daha önce soğuk su ile yıkadığınız bir avuç kadar kiraz sapı atarak 5 dakika hafif ateşte ağzı kapalı bir şekilde kaynatın. Ardından soğumaya bırakın be süzün. Adetiniz boyunca hergün bir su bardağı aç ya da tok karnına için. Bu karışımı 3 gün boyunca buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. 3 gün sonra yeniden yapmanız gerekir.
Bir önceki Seyahate çıkacak anne adayları dikkatli olmalı başlıklı konumuzda anne adayları, Derin Ven Trombozu ve emboli hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: vüçutta ödemşişkinliğine bitkiselyöntem, adet siskinligi nasil atilir, adet şişkinliğine ne iyi gelir, adet dönemindeki şişkinlik nasıl önlenir, adet döneminde ödem nasıl atılır

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.