Amfizeme iyi gelen bitkiler

Amfizeme iyi gelen bitkiler

Kronik akciğer hastalıklarından biri olan amfizem, solunum akciğerlerde yer alan hava keseciklerinin gerilip iyice genişlemesiyle ortaya çıkar ve solunum yetmezliğine neden olur.
Ebe gümeci çayı haricinde ısırgan otu, civan perçemi ve kırlangıç otundan birer tutam olmak üzere çay hazırlayıp içmenizde amfizeme iyi gelecektir. Bitki çaylarını günde üç öğün ılık olarak içmelisiniz. Bu hastalığı şifalı bitkiler ile önlemek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Amfizem tedavisi için doktorunuzun uyguladığı tedavi yönteminin yanı sıra ebegümeci çayı da içerek bu rahatsızlığı bir an önce def edebilirsiniz.
Her gün bir kadeh kırmızı şarap tüketmek, mürsafi ve az miktarda karabiberi andız pekmeziyle karıştırıp yemek, hormonsuz domatesi göbekle marulla tüketmek ve ev yoğurduna mevsim meyvelerinden karıştırıp yemekte amfizeme çok iyi gelir.

Birer çay kaşığı olmak üzere ısırgan otu granülü ve üzüm çekirdeği granülünü karıştırıp içine bir çay kaşığı ucuyla da harda lotu tohumu ekleyin
Bu karışıma son olarak bal ekleyin ve her sabah yiyin.

Bir önceki yazımız olan Gümüşün sağlığa faydaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Bakılanlar: amfizem nedir amfizem için şifali bitkiler hangileridir, hangi besinler amfizeme iyi gelir, amfizem doğal tedavi, AMFİZEM FAYDALI BİTKİLER, amfizem için şifalı bitkiler

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.