Ay Taşının mucizevi faydaları

Ay Taşının mucizevi faydaları

Aytaşı, kadınlar tarafından kısırlığa iyi geldiği ve üreme organlarının sorunlarını çözmesi ve de kolay doğum yapmaya yaradığı için taşınır.
 

 

Aytaşı, lenfotik sistemdeki bozuklukları ortadan kaldırır.
Duygusal dengeleyici vasıflara sahiptir.
Tutumlarda esneklik yaratır.
Hindistan da kutsal bir taş olarak kabul gören Aytaşı‘nın sevgilileri daha ihtiraslı yaptığı söylenir.
Dünya da ki bebek sahibi olmak isteyen kadınların sayısınını çoğunluğunu düşünürsek, kısırlığa iyi geldiği söylenilen ay taşı, başlığımızda da dediğimiz gibi mucizevi. Ay taşı ilginizi çektiyse, şimdi gelin hep birlikte ay taşının daha başka ne gibi faydaları varmış, bilgi edinelim . Evet kısırlıktan tutunda, duygusal etkilere kadar, açlık hissini bastırıpda zayıflamayı kolaylaştırma etkilerine kadar bir çok faydası olan ay taşı, Hindistan’da kutsal bir taş olarak biliniyormuş arkadaşlarım

Kişilerdeki egoizmi giderdiği ve fazla yemek yeme dürtülerini ortadan kaldırdığı da bilinir. Aytaşı üzerine yapılan rivayetlerin en çarpıcısı da, onu tılsım olarak taşıyan kişiyi şöhretli ve görünmez yaptığıdır.
Burçlar kuşağına yengeç, terazi, akrep, kova ve balık burcunun taşıdır.
Bir önceki Bilgisayar ekranına yukarıdan bakın başlıklı konumuzda alın masajı, aydınlatma ve baş ağrıları hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: ay taşının, ay taşının faydaları nelerdir, ay taşının zararları, aytasi bitkinin resmi, aytasinin yan etkileri neledir

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.