Baş ağrısına iyi gelen egzersizler

Baş ağrısına iyi gelen egzersizler

Uzmanlar, baş ağrısının ortaya çıktığı durumlarda hemen ağrı kesicilere başvurmak yerine doğal çareleri denemenin daha sağlıklı olacağını söylüyor.
– Oturur pozisyonda, gözleriniz açık halde başınızı sağa ve sola önce yavaş ve daha sonra hızlı biçimde hareket ettirin (30 kez). Daha sonra, aynı hareketleri gözleriniz kapalıyken tekrarlayın. Bu doğal çarelerin başında da baş ağrısı egzersizleri geliyor. İşte ağrılar için büyük fayda sağlayan egzersizler

– Oturur pozisyonda, gözleriniz açık halde başınızı aşağı ve yukarı doğru önce yavaş ve daha sonra hızlı biçimde hareket ettirin (30 kez). Daha sonra, aynı hareketi gözler kapalıyken tekrarlayın.

– Oturur pozisyonda, gözleriniz açık halde başınızı 45 derece sağa çevirin ve bu halde başınızı aşağı-yukarı önce yavaş ve sonra hızlı biçimde hareket ettirin (15 kez). Daha sonra, bu hareketleri gözleriniz kapalıyken tekrar edin.
– Oturur pozisyonda, gözleriniz açık halde başınızı 45 derece sola çevirin ve bu halde başınızı aşağı-yukarı önce yavaş ve sonra hızlı biçimde hareket ettirin (15 kez). Daha sonra, bu hareketleri gözleriniz kapalıyken tekrar edin.
Bir önceki Cinsel isteksizliğin çareleri başlıklı konumuzda cinsel isteksizlik, erken boşalıyorum ve erken boşalıyorum ne yapabilirim hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: baş ağrısına iyi gelen hareketler, baş ağrısına care, bas agrisina iyi gelen egzersizler, baş ağrısı eğzersizleri, baş ağrısı için için egzersizler

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.