Batık tırnak tel uygulaması

Batık tırnak tel uygulaması
Batık tırnak tedavisinde kullanılan 3TO tel sistemi çengel şeklinde ayak ve el tırnaklarını düzeltici özelliktedir. 3TO tel tedavisi nasıl uygulanır, avantajları nelerdir ve nerede uygulanır tüm soruların cevabını bu yazımızda bulabileceksiniz.

Batık tırnak bakımında bir çeşit teknolojik yenilik olan tel uygulaması, hem batık tırnakların çekilme derdinden sizleri kurtarıyor, hem de batık tırnak oluşumunu önlüyor.
Gelişen teknoloji sayesinde batık tırnaklar artık çekilmeden 3TO adı verilen bir tel sistemi ile tedavi edilerek hastalar acısız ve rahat bir şekilde sorunlarından kurtulmaktadır.
Hangi durumlarda uygulanır?
3TO batık tırnak tel uygulaması etin içine girmiş olan tırnakların geri çıkarılması, tırnak ağzının enfeksiyon kapması ve içe doğru kıvrılmış olan tırnakların düzeltilmesi için kullanılmaktadır. Uçlarında kanca olan incecik çubuklar yaylı çelik teller vasıtasıyla tırnak kenarlarının alt kısmına dikkatlice yerleştirip halka ile birbirine bağlanır
Aynı zamanda batık tırnak tel tedavisi hafif ete batmış olan tırnaklara da önlem amacıyla uygulanır.
3TO batık tırnak tel tedavisi avantajları

 
Batık tırnak tedavisi için 3TO uygulaması profesyonel olan hekimler tarafından uygulanır.

Bir önceki yazımız olan Narkozsuz bel ve boyun fıtığı ameliyatı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Bakılanlar: tırnak batması nasıl tedavi edilir, tirnak batmasi tel operasyon fiyati, tırnak teli uygulaması

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.