Beyazlamış Saçlardan Kurtulmanın Bitkisel Yolu!

Beyazlamış Saçlardan Kurtulmanın Bitkisel Yolu!

 

Ağaran Saç Çözümü 1

Taze ceviz kabuklarını döverek püre haline getirin.Bir tutam ceviz yaprağını yarım litre suda kaynatıp yirmi dakika kadar demlenmesini bekleyin.Sonra suyunu süzüp içine püre haline gelmiş olan ceviz kabuklarını ekleyin (1 Çorba kaşığı).Oluşan karışımı saçlarınızda bir saat bekletin..Haftada bir gün uygulamanız yeterli olacaktır.Saçlarınızın rengi değişir, saçlarınız koyulaşacaktır.
Yaşı ilerleyen bireylerin en çok korktukları şeylerden biriside  saçlarının  beyazlamasıdır. Saçları beyazlayan insanlar psikolojik olarak rahatsızlık yaşamaktadır.Kişinin yaşlılık endişesi saçların beyazlaması ile daha  da artmaktadır.Bazı insanlar bu durumu gayet hoş karşılayıp umursamasa da , bu durumdan rahatsızlık duyanların sayısı oldukça çok fazladır.
Ağaran Saç Çözümü 2
Taze ceviz kabuklarını ceviz miktarına göre ayarladığınız suyla birlikte haşlayın.İçerisine ısıttığınız yarım kahve fincanı zeytin yağını ve bir tatlı kaşığı kuru (toz) mayayı ekleyin oluşan karışımı saçınızda iki saat kadar bekletin.Ayrıca maya saçlar için besleyici önemli maddeler içermektedir. Bizlerde bu nedenle sizler için saç beyazlaması sorununa tamamen bitkisel iki farklı çözüm bulduk

Bir önceki Saç Kepeklerinden Kurtulmanın Doğal Yolu başlıklı konumuzda kepeklenme tedavisi, saç kepeği ve saç sorunları hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: beyazlamış saçlara bitkisel çözüm, beyazlamış saç larımdan nasıl kurtulabilirim, beyaz saçlardan kurtulmak, beyaz saçlardan kurtulmanın bitkisel yolları, saçtaki aklardan kurtulmak

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.