Bıçak altına yatmadan dik ve diri göğüslere sahip olmak

Bıçak altına yatmadan dik ve diri göğüslere sahip olmak
Göğüsünüzün ebetları değildir görüntüyü bozan. Bu durum ne kadar sağlıklı olabilirki?  Sizlere kalıcı hasarlar da bırakabilir bu yöntem.
Kadınların en görsel hatlarından birisidir göğüsleri, fakat bir çok kadın göğsünden memnun olmadığı için, çareyi bıçak altına yatarak estetik de arar. Sizler göğüslerinizin sarkık ve de diri olmadığını düşünüyorsanız, buyrun sizlere çare olacak yöntemler…

SOĞUK DUŞ ŞOKU ;
* Diri göğüslere sahip olmak için her gün düzenli olarak soğuk suyla duş yapmaya özen gösterin. İster küçük olsun ister büyük olsun, göğüslerin güzelliği ebatlarından değil, diri ve dik olmasından dolayıdır
Sabahları duş aletinin yardımıyla, suyu göğüslerinizin üzerinde dairesel hareketlerle gezdirin.
LİFLİ BESİNLERİN GÜCÜNDEN FAYDALARI ;
* Göğüslerinizin diriliğini koruyabilmesi için aşırı tuz tüketiminden kaçının. Çünkü su tutulmasına neden olan maddeler bağ dokusunu olumsuz yönde etkiliyor. C vitamini içeren besinlerse cildin diri kalmasını sağlayan kolajenlere uyarıcı etki yapıyor.
EGZERSİZİN FAYDALARI ;
* Önereceğimiz üç egzersiz, göğüs bölgenizdeki kasların güçlenmesini sağlayacak.
1. ÖNERİ : Belinizi dik tutarak bağdaş kurun. Avuçlarınızı göğüs hizasında birleştirin. Dirsekleriniz yere paralel olsun. Bu pozisyondayken ellerinizi birbirine 20 saniye süreyle güçlü bir şekilde bastırın. Sonra yavaşça gerilen göğüs kaslarınızı gevşetin. Hareketi 10 kez tekrarlayın.
2. ÖNERİ : Yüzüstü uzanın. Ayaklarınız çapraz olmalı. Kollarınızdan güç alarak aşağı yukarı hareket edin. Egzersizi 10 kez tekrar edin.
3. ÖNERİ : Ayakta, ellerinizi başınızın arkasında ve ensenizde kavuşmuş şekilde durun. Ellerinizi ensenizden hiç ayırmadan dirseklerinizi ağzınızın tam önünde birbirine değdirdikten sonra eski pozisyona dönün. Egzersizi 20 kez yineleyin.
DİK OTURMANIN GÖĞÜSLERE ETKİLERİ ;
*Sırtınızı dik tutmaya özen gösterirseniz, göğüs kafesiniz daha fazla yukarı kalkar, böylece kan dolaşımınız da hızlanır. Bu sayede de bağ dokularınız sıkılığını korumaya devam eder.
 
 

 
 
 
 
Bir önceki Güzel görünümlü tırnaklara sahip olmak istiyorsanız buraya tıklayın başlıklı konumuzda bakımlı tırnaklar, bakımlı tırnaklara sahip olmak ve güzel görünmek hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: dik memelere sahip olmak için, dik memeye sahip olma yontemi, büyük göğüslere sahip olmak için, soğuk duş büyük göğüsler, çarpıcı göğüslere sahip olmak için

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.