Bioenerji tedavisi nasıl yapılır?

Bioenerji tedavisi nasıl yapılır?
Bionerji tedavisinde hastanın şikayetlendiği bölgeye bioenerji uygulanarak o bölgede var olan ısı artışı yani enerji düzensizliği dengelenir. Bioenerji hakkında daha detaylı bilgilenmek istiyorsanız Bioenerji nedir? başlıklı konumuza göz atabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Bioenerji tedavisi hakkında bilgiler vereceğiz.
Birçok hastalığın tedavisinde kullanılan, hastalıkların yeni şifası, hastaların ise yeni umut ışığı olan bioenerji, insan bedenindeki yaşamsal hücrelerin fonksiyonunu olumlu yönde değiştiren yaşam enerjisidir.

Bir bölgede oluşan sorunlar o bölgenin enerjisini kaybetmesinden kaynaklanır
Bu sayede o bölgedeki hücreler fonksiyonlarını yeniden kazanmış olur ve sorun ortadan kaldırılır.

Bioenerji tedavisi

 

Hastaya sırt üstü uzanması söylenir ve hastanın sorunlu bölgeleri seçilerek eline temassız dolaştırarak pozitif enerji pompalanır. Hastanın vücudundaki negatif enerji böylece el ve ayak parmak uçlarından vücuttan kazınmış ve yerine pozitif enerji pompalanmış olur. Uygulama esnasında hasta parmak uçlarında karıncalanma hisseder. Bunun sebebi enerji boşalmasıdır. Bunun için hastaların parmak uçlarına naylon ya da naylon karışımı kumaşlar geçirilir.
Tedavi sonrası enerji salınımı gerçekleştiği için parmak uçları vücuda değdirilmemeli. Seans sırasında yaşananlar yaklaşık 5-6 saat sürer. Bunun oldukça normal olduğunu bilmeli ve endişeye kapılmamalısınız. Mide bulantısı, kusma, ishal, 38,5 dereceye kadar vücut ısısının yükselmesi, terlemeler, baş ağrısı, baş dönmesi, burun kanaması ya da ani uyuklama şikayetleri ortaya çıkabilir.
Bir önceki Kronik yorgunluk nasıl geçer? başlıklı konumuzda kronik yorgunluk nasıl tedavi edilir, kronik yorgunluk sendromu ve kronik yorgunluk sendromu tedavisi hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: bioenerji nasıl yapılır, bioenerji, Bioenerji Tedavisi, negatif enerji ve sebepleri, bio enerji tedavisinden sonra yaşananlar

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.