Böbrek ağrısına ne iyi gelir?

Böbrek ağrısına ne iyi gelir?

Karın bölgesinin arka kısmında, bel kemiğinin iki yanında yer alan böbrekler, sağlığımız için oldukça mühim görevleri bulunan en önemli uzuvlarımızdan biri olduğu için böbreklerimizin sağlığını korumak adına hayatımızı son derece özenli yaşamalı ve böbrekleri korumak için elimizden gelenin en iyisini yapmakla mükellefizdir. Böbreklerin rahatsızlıklarından dolayı yaşadığımız en büyük sorunda ağrılar olduğu için sizlere böbrek ağrılarına iyi gelecek bitkisel çözümler sunuyoruz. Ancak tüm böbrek rahatsızlıklarının ortak bir özelliği vardır ki, o da ağrılardır. Aksi takdirde gül gibi geçen hayatımız bir anda cihazlara bağlı olabilir ve çeşitli sıkıntılarla boğuşmak zorunda kaldığımız içinde hayatımızı istediğimiz gibi yaşayamaz, uzun bir ömür sürdüremeyiz.

 
Mütenevvi böbrek rahatsızlıkları bulunmakta ve her biri de kendine göre farklı farklı şikayetlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır
Bazen ufak bir üşütmeden dolayı, bazen de böbrek taşlarından, böbrek tümöründen ya da böbrek apsesi gibi ciddi sorunlardan kaynaklı olabilir. Böbrek ağrıları yaşıyorsanız muhakkak doktora gitmeli ve sebebinin ne olduğunu öğrenmelisiniz.
Dayanılmaz böbrek ağrılarından kurtulmak için bitkilerin şifasından da yararlanabilirsiniz. Böbrek ağrılarını azaltacak olan bitkisel formüller hemen aşağıda.
 

Böbrek ağrısına bitkisel tedavi

 
İki çay kaşığı sinirotunu ince ince kıyın. Bir çay fincanı kaynar suyun içine kıydığınız sinirotunu atın ve demlemeye bırakın. 5 dakika sonra süzerek için. Günde üç defa içilmesi önerilir.
İki adet iri baş soğanı kıyın. Yarım litre suyun içine kıydığınız soğanları atın. Daha sonra tam sekiz saat beklemeye bırakın. Her gün iç öğün bir kahve fincanı için.
İki çay kaşığı pelin otunu ince ince kıyarak,bir su bardağı kaynamış olan suya ekleyin ve demlemeye bırakın. Ardından süzün ve günde 3 öğün için.
Bir fincan kaynar suya, 1 çay kaşığı ısırgan otu ekleyin. Demlemeye bırakın ve demini aldıktan sonra süzerek için.
Bir önceki Huzursuz bacak sendromu tedavisi başlıklı konumuzda huzursuz bacak sendromu nasıl geçer hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: böbrek ağrısına ne iyi gelir, böbrek üşütmesi nasıl geçer, bbrek arlar, böbrek ağrısı nasıl geçer, BÖBREK SANCISINA NE İYİ GELİR

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.