Boğaz enfeksiyonlarına bitkisel çözüm

Boğaz enfeksiyonlarına bitkisel çözüm
Boğaz enfeksiyonu sadece çocuklarda değil bağışıklığı zayıf olan yetişkinlerde de sıklıkla meydana gelmekte, günlük ve iş aktivitelerini önemli derece de etkilemektedir. Boğaz enfeksiyonu husule geldiği zaman içeceğiniz bitki çayı sorununuza çözüm olacaktır. Adaçayı kürü bademcik iltihabını gidermede son derece etkili olduğu gibi faranjit oluşumunu da önlemektedir.

Boğaz enfeksiyonları için en iyi bitkisel çözüm yolu olan adaçayı, gün içerisinde birkaç kez de içilmelidir. Peki boğaz enfeksiyonuna hangi bitki çayı iyi gelir?

Boğaz enfeksiyonuna gerçek bir bitkisel çözüm arayanlar adaçayı hazırlayarak adaçayı ile gargara yapmalıdırlar.
Bilhassa sonbahar ve kış mevsimlerinde okula giden çocuklarda sık sık husule gelen boğaz enfeksiyonları , bademcik iltihaplanmasından dolayı ortaya çıkıp günlerce süren ateş gibi şikayetlere sebep olur
Sorununuz geçene kadar adaçayı gargarasını günde birkaç kez tekrarlayın. Bir su bardağı kaynar suyuniçine bir poşet adaçayı ya da taze bir tatlı kaşığı adaçayı ekleyip on dakika demlemeye bıraktıktan sonra adaçayı kürünü süzerek kullanabilirsiniz. Ancak gebe olanlar adaçayını gebeliğin ilk dönemlerinde dikkatli kullanmalıdırlar.

Bir önceki yazımız olan Böbrek vermenin riskleri nelerdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Bakılanlar: boğaz enfeksiyonuna bitkisel çözüm, bogaz enfeksiyonu bitkisel tedavisi, bebeklerde boğaz enfeksiyonu bitkisel tedavisi, boğaz enfeksiyonu bitkisel tedavi, bebeklerde boğaz enfeksiyonu doğal tedavisi

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.