Borderline hastalığında tedavi umudu

Borderline hastalığında tedavi umudu
Hem çok alıngan oluyorlar, hem de çok çabuk sinirleniyorlar. Ancak son 20 yıldır Borderline kişilik bozukluğunun bir hastalık olarak tanınmasının ardından, hastalar ve aileleri için umut ışığı doğdu.

Doktorlar Borderline hastalarını sevdi
Kolombiya Üniversitesi’nde psikiyatr olan Dr.

Borderline hastalığında hastalar, değişken ruh halleri, terk edilme korkusu, fevri davranış, öfke ve intihar ya da kendini yaralama gibi davranışlar sergiliyor.
Psikiyatrlar da borderline hastalarını tedavisi en zor hastalar olarak görüyor.
Uzmanlar, genel anlamda tutarsızlık ve ani hesapsız davranışlar sergilemek olarak tanımlanan Borderline hastalığında yeni tedavi yöntemlerinin ortaya çıktığını ve hastalıkla ilgilenen doktor sayısının gün geçtikçe arttığını söyledi
Richard G.Hersh, yeni tedavi yöntemlerinin ortaya çıktığını ve hastalıkla ilgilenen doktor sayısının gün geçtikçe arttığını söyledi. Hersh, hastalıkla ilgili olumlu gelişmelerin gün geçtikçe arttığını da sözlerine ekledi.
Bir önceki Cinsel isteksizliğin çareleri başlıklı konumuzda cinsel isteksizlik, erken boşalıyorum ve erken boşalıyorum ne yapabilirim hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: Border Line Tedavisi, borderline TEDAVİSİNDE YENİ YÖNTEMLER, Border Line Hastalığı, borderline bitkisel tedavi, borderline hastalıgı ilişki de nasıl

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.