Botoks ile kaş kaldırma estetiği

Botoks ile kaş kaldırma estetiği
Botoksla kaş kaldırma işleminde hem kaşlar kişinin isteğine göre şekilleniyor hem de göz ve çevresindeki kırışıklıklar ortadan kalkmış oluyor.

 
Estetik uygulamalar arasında en sık tercih edilen metotlardan biriside şüphesiz kaş kaldırmadır. 10 dakikalık işlem sonrasında 6 ay boyunca kaşlarınız dik ve kalkık bir görünümde olmakta.
Botoks yöntemi estetiğin birçok alanında kullanıldığı gibi, kaşlarından memnun olmayanları memnun etmek gayesi ile de kullanılmaktadır. Botoks ile kaş kaldırma yönteminin uygulanması ise uzman kişiler tarafından sadece 10 dakikadır
Yüz estetiğinde büyük bir öneme sahip olan kaşlar, yaşın ilerlemesine bağlı olara deformasyona uğrayarak ifadelerin tam manasıyla vurgulanmasını önler. Deformasyona uğrayan kaşların birçoğunda kızgın,sert, yaşlı ve üzgün ifadeler hakimdir. Bu ifadelerden kurtulmak ve kaşlarına yepyeni bir görünüm kazandırmak isteyenlerin adresi ise estetik merkezleri oluyor .

Daha canlı bakışlar, daha belirgin ifadeler ve daha estetik bir görünüm için kaç kaldırma operasyonu bazen tek başına bazen de alın ve göz kapağı estetiği ile birlikte uygulanmaktadır. Kaşların durumuna göre operasyonun şekli değişir. Eğer kaşlarda deformasyon fazla ise alın germe estetiği ile birlikte yapılması daha uygundur. Ancak sadece kaşlarının kaldırılmasını isteyen, deformasyona uğramamış olanlarda ise sadece kaş kaldırma estetiği yeterli görülür.
Sadece kaş kaldırma estetiği uygulanacaksa askılama yöntemi kullanılır ve bu yöntem hastanede yatış gerektirmez. Lokal anestezi altında uygulanır ancak hastaların tercihi genel anestezi ise, genel anestezi kullanılabilir. Kaş kaldırma estetiğinde saçların içinden birkaç cm’ lik kesi içinden girilir ve kaşların altındaki dokular serbestleştirilerek yukarıya doğru gerdirilir.
Kaş kaldırma estetiği sonrası ciddi bir ağrı oluşmaz. Hastalar günlük hayatlarına hemen dönebilir ve 2 gün sonra banyo yapabilirler. Genellikle çoğu estetik uzmanı eriyen dikişler kullandığı için dikişleri aldırma zahmeti de yoktur.
Bir önceki Doğal yöntemlerle kilo verme başlıklı konumuzda kilo verme önerileri, kilo verme yöntemleri ve kilo vermek için ne yapılmalı hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: kaş kaldırma, botoks öncesi sonrası, Botoksla Kaş Kaldırma, botoks ile kas kaldirma, kaş asma

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.