Boyun fıtığı için bitkisel çözüm

Boyun fıtığı için bitkisel çözüm
Boyun fıtığı sorunu ile karşı karşıya olan hastalar Ege Lokmanı’nın önermiş olduğu boyun fıtığı kürünü düzenli olarak uygulayabilirler. Ardından streç bir film ile boyun sarılacak ve kremin iyice deriye işlemesi beklenecektir.
Şevki Güngör namı diğer Ege Lokmanı, katılmış olduğu bir televizyon programında çağımızın sorunlarından bir tanesi olan boyun fıtığı için şifalı önerilerde bulunarak boyun fıtığı için bitkisel çözüm yollarından bahsetti. Üstelik kürün hazırlanışı da uygulanışı da oldukça basit.

Boyun fıtığı için Şevki Güngör’ün önermiş olduğu bitkisel kür krem kıvamındadır. Bu krem fıtık bölgesine sürülecek ve birkaç dakika da masaj yapılacaktır
Boyun fıtığı tedavisi için bu bitkisel krem tam 15 gün boyunca hiç aksatılmadan bu şekilde kullanılacaktır. Peki bitkisel krem nasıl hazırlanacak?
Bir miktar alabalık yağı ve bir miktar lavanta yağı karıştırılır. Karışım krem kıvamına geldiğinde boyuna sürülür. Bu kürü uygularken kesinlikle 15 günden fazla uygulamamalısınız. Uzu süreli kullanımı kemiklere zararlıdır.
Bakılanlar: boyun fıtığına iyi gelen bitkiler, boyun fıtığı için bitkisel çözüm, boyun fıtığına şifalı bitkiler, boyunfıtık içinbitkisel, boyun fitigina ne iyi gelir

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.