Boyun kireçlenmesine bitkisel çözüm

Boyun kireçlenmesine bitkisel çözüm
Peki boyun kireçlenmesi nasıl tedavi edilir? Boyun kireçlenmesinin bitkisel çözüm yolu nedir? İşte bu soruların cevaplarını yazımızda bulacaksınız.
 

 
Prof.
Hareketsiz yaşam tarzı ve egzersizden yoksun bir hayat sürmek başta boyun ve dizler olmak üzere vücudun daha birçok eklem bölgesinde kireçlenme sorununa yol açmaktadır. Dr. Hele ki büroda çalışanların gün boyunca masa başında oturmalarından dolayı boyun kireçlenmesi sorunu ile karşılaşma riskleri daha yüksektir
İbrahim Adnan Saraçoğlu boyun kireçlenmesi ilacının çınar yaprağı olduğunu söyledi. Boyun kireçlenmesi sorunu yaşıyorsanız Saraçoğlu’nun önerilerine kulak vererek çınar yaprağı sayesinde bu sorunu yok edebilirsiniz.
Çınar ağacının yaprağını kireçlenme sorunu için kullanmanın en etkili yolu, kaynatıp suyunu içmektir. Ancak çınar ağacının yaprağının ne kadar kullanılacağı, ne kadarlık suda kaynatılacağı son derece önemlidir. Bunun yanı sıra kaynatılma süresi de çok önemlidir. Aksi durumda bitki özelliğini kaybeder.

 

Çınar ağacı yaprağı çayı

 
Çınar yaprağını dalından taze olarak koparmalısınız. Yere düşmüş yapraklar kür için kullanılamaz.
İki adet büyük boy taze yada kurutulmuş çınar yaprağını soğuk suda yıkayınız. Yıkadıktan sonra parçalara ayırıp bir su bardağı klorsuz suyla bir dakika kaynatın. Daha sonra süzerek ılımaya bırakın. Ilıyınca akşam yemeklerinden önce ve gece yatarken için. İki içim arasında en az üç saat fark olmalıdır. Bu kür bir ay aralıksız olarak uygulanmalıdır. Her defasında taze olarak hazırlayın. Şikayetlere göre dönem dönem tekrarlanabilir.
Not: Yüksek tansiyon hastaları uygulamamalı.
Bir önceki Kemik erimesine bitkisel çözüm başlıklı konumuzda kemik erimesine bitkisel çözümler, kemik erimesine doğal çözüm ve kemik erimesine ne iyi gelir hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: cinar agaci yapragi, boyun kireçlenmesine ne iyi gelir, çınar ağacı, ibrahim saraçoğlu boyun kireçlenmesi, boyun kireçlenmesine bitkisel çözüm

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.