Cildinizi yaza hazırlayın

Cildinizi yaza hazırlayın

Çin tarçını güneşe karşı
Yazın yakıcı güneşinden korunmak için Baborun, tüm güneş ürünlerinde yer alan ve yeni geliştirilen hücre koruma kompleksinden yararlanabilirsiniz.

İçeriğinde yer alan Çin tarçını özleri ile hücre DNAlarını UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı koruyan ve hücrelerin doğal onarma mekanizmasını destekleyen güneş ürünleri, aynı zamanda anti-aging etkisi gösterip, cildin yaşlanmasını de geciktiriyor.
Bu kremler çok işe yarıyor Selülitten ve çatlak oluşumundan kurtulmak ve daha dengeli, sıkı bir cilde sahip olmak için Darphinin Hydroform Serisini kullanabilirsiniz. …
Bu kremler çok işe yarıyor
Selülitten ve çatlak oluşumundan kurtulmak ve daha dengeli, sıkı bir cilde sahip olmak için Darphinin Hydroform Serisini kullanabilirsiniz.
Üç üründen oluşan seri; cildi sıkılaştırırken, aynı zamanda besliyor ve cilde ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. Her gün kullanılabilen Hydroform serisi, sadece selülitle savaşmakla yetinmeyip, sağlıklı bir cilde sahip olmanızı sağlıyor

Hem saçınıza hem vücudunuza bakım yapıyor
Yaz boyunca güneşin ve denizin tadını çıkartırken, saçınızın canlılığını yitirmesini istemiyorsanız, tercihinizi Wellanın Lifetex Sun Serisinden yana kullanın.
Güneşin ve denizin negatif etkilerini engelleyen seride yer alan Lifetex Sun Renk Koruyucu Bakım Kremi, saçların yanı sıra vücutta da kullanılabiliyor.
Saçta ultraviyole ışınlarına karşı koruyucu bir tabaka oluşturan ürün, vücuda da ihtiyacı olan ışıltıyı ve nemi kazandırıyor.
Bir önceki Saçlarım güzel olmadan asla! başlıklı konumuzda güzel saçlar, parlak saçlar ve saç bakımı hakkında bilgiler sunulmuştu.

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.