Cilt kanseri’ne bitkisel çözüm yer almakta

Cilt kanseri’ne bitkisel çözüm yer almakta

Cilt kanseri  deri kanseri olarak da adlandırılıyor, birçok nedenden dolayı ciltte oluşan kötücül (malignant) büyümedir. Cilt kanseri uzun süren bir tedavi gerektirir, ve adının da kötü olduğu gibi verdiği görüntüde kötüdür. Cilt kanseri genellikle epidermiste (derinin en üst tabakası) gelişir ve dolayısıyla tümör açıkça görülebilir. Sizlere bu makalemizde cilt kanseri için, bitkisel tedavi yönetemini sunuyoruz. Bu da cilt kanserinin erken aşamada farkedinmesini sağlar
Ve uygulamanızı da öneriyoruz. Bir yandan uzman kontrolü yaptırabilir, bir yandan da sizin için verdiğimiz cilt kanserine iyi gelecek ve hatta belkide tamamen sorunu çözecek bitkisel tedaviyi de uygulayabilirsiniz…

Cilt Kanseri / Deri Kanseri Bitkisel Tedavisi
Kavak ağacının kabukları dövülerek elde edilen özsu, tedavi süresince masajla cilde sürülebilir.
Karabaş otu suda yirmi dakika kaynatılıp, süzül­dükten sonra elde edilen posa bal ile yoğrularak merhem kıvamına getirilir. Hazırlanan bu merhem günaşırı cilt üzerine sürülerek cilt kanseri tedavisi yapılabilir.
Nar kabuğu, ısırgan otuyla birlikte kaynatılıp, süzü­lerek elde edilen sıvı şurup kıvamına gelinceye kadar bal ile iyice karıştırılır. Hazırlanan bu şuruptan günde iki fincan içilerek deri kanseri bitkisel yollar ile tedavi edilebilir.
Kurutulmuş söğüt yapraklarından elde edilen kül, ısırgan otu yağıyla karıştırılarak pomad kıvamına ge­linceye kadar yoğrulur. Elde edilen bu pomad, tedavi süre­since cilt üzerine masaj yapılarak sürülür.

 
Bir önceki Kanser belirtileri ve tanısı hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı konumuzda kanser belirtileri, kanser çeşitleri ve kanser tedavisi hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: delikli bir cilt bitkisel çözüm, elde cilt kanseri

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.