Çocuklarımız üşümesin!

Çocuklarımız üşümesin!

Kış kapıya dayandı.
‘Çocuklarımız Üşümesin’ kampanyasının hedefinde 5 bin çocuk var ancak kısa sürede binden fazla çocuğun kışlık mont, ayakkabı ve pantolon ihtiyacı karşılandı bile. Geceye moda, futbol ve sanat dünyasından tanınmış birçok isim ve firma destek verdi. Giysi yardımına muhtaç çocukları unutmayan Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu ile Kızılay, 5 bin çocuğu sıcak tutacak giysiler için kampanya başlattı. Kampanyaya destek ve tanıtım için önceki gece Esentepe’deki Astoria Alışveriş Merkezi’nde özel bir etkinlik düzenlendi

Siz de kampanyaya destek vermek isterseniz, Garanti Bankası’nın Gürpınar Şubesi 6299492 numaralı hesabına katkı yapabilirsiniz. Kampanya çerçevesinde 1 mont,1 ayakkabı ve 1 pantolon 50 YTL olarak hesaplanmış. Yapacağınız yardımlar, Kızılay tarafından ihtiyacı olan çocuklara teslim edilecek. Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu da, yardımda bulunmak isteyenlere Kızılay makbuzuyla kapınıza kadar geliyor.

Kampanya etkinliğindeki defilede ünlü mankenlerle birlikte çocuklar da yer aldı.
Detaylı bilgi için: (0212) 539 64 64
Web: www.trfaf.org
Bir önceki Yılbaşı hediyesiyle bir hayat kurtarın başlıklı konumuzda hayat kurtarmak ve zihinsel engelliler hakkında bilgiler sunulmuştu.

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.