Doğum sonrası zayıflama çayı

Doğum sonrası zayıflama çayı
Zencefilli zayıflama çayı ile birlikte düzenli bir egzersiz ve sağlık diyet yapmanızda önerilmektedir. Gebelikte aldığınız kiloları Demet Kutluay’ın zayıflama çayı ile tıpkı ünlü mankenimiz gibi sizde verebilirsiniz.
Doğum sonrası kilo vermek için bitkisel yöntemlerden faydalanmak ve zayıflamayı daha çok bitkisel çaylar yardımı ile yapmak istiyorsanız sizi muvaffakiyete ulaştıracak zencefil, bal, tarçın ve limon kabuğundan hazırlanan bitkisel kürdür. Bu kür daha önce ünlü manken Demet Kutluay tarafından denenmiş ve kür etkisini olumlu olarak göstermiştir.

 
Demet Kutluay ve diyetisyeni Selahattin Dönmez tarafından hazırlanan bitkisel zayıflama çayı, hamilelik sürecinde alınan kiloları vermede annelerin en büyük yardımcısıdır

 

Zencefilli zayıflama çayı

 

Malzemeler
 
Hazırlanışı
Önce zencefil ve limon kabuğunu suda kaynatın. Ardından içine tarçını atın ve ateşin altını kapatarak on dakika demlemeye bırakın. Su ılımaya başladığı zaman içine bal ilave edin, karıştırın ve süzün. Ara öğünlerde 1 bir su bardağı için.
Bir önceki Romatizma kalp krizini etkiliyor! başlıklı konumuzda romatizma, romatizma belirtileri ve romatizma bitkisel tedavi hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: Zencefil tarcin limon cayi zayiflama, denenmiş zayıflama kürleri, doğum kiloları verdiren bitkiler, zencefilli zayiflama cayi, doğum sonra alınan kilolara bitkisel çözüm

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.