Düğün öncesi estetik

Düğün öncesi estetik
Cerrahi ve medikal müdahalelerin sıkça tercih edildiği bu özel gün öncesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.
Tüm gözlerin gelin ve damadın üstünde olduğu anlamlı bir gün olan düğün günü öncesi, hem kadınlar hem de erkekler estetik operasyonlara yönelerek bu özel günde olabildiğince şık ve çekici olmak için hazırlık yapmaktalar. Dr. Orhan Murat Özdemir, hangi yöntemlerin doğru tercih olduğuna açıklık getiriyor.

Başta botoks ve dolgu olmak üzere, diş beyazlatma, bacak inceltme, bel inceltme, yağları aldırma (liposuction) gibi birçok operasyona düğün öncesi “Evet” deniyor.
Düğün öncesi estetik yaptırmak isteyenlerin birçoğu diş beyazlatma yöntemi olan FDA onaylı Zoom 2 tercih etmektedir
Çünkü dişler bu özel belkide en çok ön plana çıkan şeylerden bir tanesidir. Dr. Murat Özdemir FDA onaylı Zoom 2′ nin diğer yöntemlere göre daha minimum hassasiyet, maksimum beyazlatma ve maksimum kalıcılık sağladığı için doğru bir tercih olduğunu söylüyor.
Kepçe kulak estetiği de düğün öncesi en çok tercih edilen operasyonlardan bir tanesidir. Ancak Dr. Murat Özdemir bu operasyonun düğüne en az 3 hafta kala yapılmasını öneriyor. Lokal anestezi altında yapılabilen kepçe kulak estetiğinin düğün için yapılan diğer hazırlıkları aksatmaması adına erken bir zamanda yaptırmanın yararı var.

Botoks ve dolgunun ise düğüne en az 10 gün kala yaptırılmasını öneren Dr. Murat Özdemir, göğüs estetiğinin de düğünden en az bir ay önce yapılmasını önermektedir. Dr. Murat Özdemir, Vaser Liposelection yöntemini de yağ aldırmak isteyenler için öneriyor.

Bir önceki yazımız olan Üzüntüden saç beyazlaması başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.