Elleri gençleştirme yöntemleri

Elleri gençleştirme yöntemleri
Dermatologlar yaz aylarında güneşin zararlı ışınlarından korunmak için vücudumuza nasıl güneş kremi sürüyorsak, ellerimize de sürmemizi ve ellerimizi de güneş ışınlarından korumamızı öneriyorlar. Dermatologlar yıpranan ellerin estetik yöntemler ile onarılmasının mümkün olduğundan bahsediyor.
Ellerimizin elinden tutan estetik uygulamalar yaz kış demeden bakım yapmamızın gereken ellerimizi adeta yeniden yapılandırıyor, genç ve güzel ellere sahip olmamıza muavenet ediyor. Peki nedir bu yöntemler ve eller nasıl gençleştirilir hep birlikte öğrenelim.

Yaz aylarında güneş ışınları, kış aylarında su ve soğuk hava ellerin mahvolmasına sebep oluyorlar. Sadece yüz ve boyun çizgileri değil ellerde ortaya çıkan kırışıklık ve çizgilerde yaşımızı ortaya çıkartıp yaşlandığımızı açıkça yüzümüze vurmaktadır
Ancak güneş kremleri ellerdeki hasarı gidermemekte sadece oluşacak hasarların önüne geçmektedir. Hasarı önlemek için el estetiği yöntemleri devreye girmektedir.
Ellerin yaşlanmasının önüne geçen bu estetik uygulamalar mezoterapi, lazer, kimyasal peeling, dolgu, TCA ve kriyoterapi uygulamalarıdır. Bu uygulamalar kaba, kahverengi lekeli, kılcal damar çatlamalarıyla dolu, buruşuk elleri gençleştirmektedir. Mezoterapi, lazer, kimyasal peeling, dolgu, TCA ve kriyoterapi uygulamalarından biriyle yapılan el estetik ameliyatı ile bebeksi ve zarar görmemiş bir cilt elde edilmeye çalışılır.

Bir önceki Saç ekimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler başlıklı konumuzda saç ekimi sonrası süreç hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: el gençleştirme bitkisel, guzel eller

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.