En faydalı şifalı taşlar hangileri

En faydalı şifalı taşlar hangileri
Mutsuzluktan tutunda, strese, lenf bezleri tedavisine, baş ağrısı çeşitlerinden, en şiddetlisi oaln migren tedavisine kadar, depresyondan ve daha bir çok hasalıkları iyileştirme etkileri olan, şifalı taşların isimlerini ve o taşalrın hangi hastalığa iyi gelipte, neyi sembole ettiğini, ve dahasını bu yazımızda sizler ile birlikte öğreniyoruz arkadaşlarım.
Ametist: Strese, migrene, iştahsızlık, göz ağrısı, akciğer rahatsızlıklarına iyi gelir.
Merhaba Sevgili Arkadaşlar, bu yazımızda doğanın şifalı taşlarını konu alıyor ve sizler ile birlikte, en faydalı şifalı taşlar hangileri bilgi sahibi oluyoruz. Bağışıklık sistemini güçlendirir.

 
 
Yakut: Mutsuzluk, saldırı, vakitsiz ölümler, kıymetsizlik, kavga, düşman, ve akıl hastalıklarına karşı koruyucu özelliği olduğuna inanılır

Aytaşı: Lenf bezlerini temizler. Günlük yaşantınızdaki dengeyi oluşturmanızı sağlar ve duygusal dengenizde uyum sağlayıcı etki yaratır.
Kuvars: taşı depresyona iyi gelmesinin yanı sıra ayrıca endişe duygusunun bastırılması ve pozitif enerji yayması ile de bilinen oldukça özel bir taştır.

Elmas: aşkı sembolize eden bir taştır. Elmas ruhsal açıdan rahatlatıcı ve güçlendirici bir taş olma özelliği taşır.
Amazonit taşı sağlık için yararlıdır. Bedene güçlülük verir ve metabolik faaliyetleri dengede tutar.
Kalsedon (Mavi Akik): Düşünce yeteneğini kuvvetlendirir, iyi konuşmayı sağlar.
Mercan: Çoğaltıcı etkisi vardır, bereket simgesidir. Solunum açıcı etkisi vardır. Kişide cazibeyi artırır. Zor işlerin akışını kolaylaştırır.
Çeroit duyma bozukluklarına ve baş ağrılarına iyi gelen bir taştır.
Florit: Baş ağrısına iyi gelen taşlardan biridir. Başınızın ağrıyan bölgesine temas halinde oldukça etkili bir taştır.
Bir önceki Bilgisayar ekranına yukarıdan bakın başlıklı konumuzda alın masajı, aydınlatma ve baş ağrıları hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: şifalı taşlar, şifalı taşlar ve faydaları, en şifalı taş hangisidir, depresyona iyi gelen doğal taş hangisi, taslar

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.