Feridun Kunak güneş kremi tarifi

Feridun Kunak güneş kremi tarifi
Feridun Kunak doğal güneş kremi hem doğal bir bronzluğa kavuşulmasını sağlarken, hem de güneşin sağlığa zarar vermesini önlüyor.

Feridun Kunak doğal güneş kremi tarifi ve uygulama şekli hemen aşağıda detaylı bir şekilde anlatıldı. Feridun Kunak, eşi Serap Kunak ile birlikte yaz aylarında tatil yapmayı düşünenler için güneşin zararlı ışınlarından koruyacak olan doğal bir güneş kremi tarifi verdi.
Kanal 7 ekranlarında her sabah izleyicisi ile buluşan Dr. Feridun Kunak birbirinden farklı sağlık sorunlarına çare olurken, eşi Serap Kunak ile de kadınların hem güzelliğine hem de sağlıklarına olumlu müdahalelerde bulunuyorlar. Hem güneş banyosu ile bronzlaşıp hem de güneşin ışınlarından korunmak isteyorsanız Feridun Kunak bitkisel güneş kremini deneyin

Feridun Kunak – Serap Kunak güneş kremi tarifi

Malzemeler
Uygulanışı

Feridun-Serap Kunak güneş kremi tarifini hazırlamak oldukça basit. Yapacağınız tek şey tüm malzemeleri birer kaşık olmak üzere karıştın ve cam bir şişenin içine koyun. Ardından güneşe çıkacağınız zaman yarım saat öncesinden bu güneş kremini cildinize yavaşça sürün.

Bir önceki yazımız olan Estetik çene ameliyatı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Bakılanlar: feridun kunak doğal güneş kremi tarifi, kanal 7 feridun kunak varise ne iyi gelir, serap kunak güneş kremi, feridun kunak güneş koruyucu kremin yapılışı izle, feridun kunak kremleri

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.