Göğüs büyütme ve silikon taktırma bilgileri sizler için

Göğüs büyütme ve silikon taktırma bilgileri sizler için
Ayrıca büyültme operasyonu yapılmaktadır. Son yıllarda, kendi yağından hazırlanan doku enjeksiyonları ve diğer hücre kültürleriyle de desteklenmiştir. Göğüsleriniz çokmu küçük bedeninizle uyum içersinde değilmi utanmanıza ve çekinmenize gerek yok artık , günümüzde bir çok kadının şikayetçi  olduğu göğüs sorunları yaşayan bayanlar, sizlere bu yazımızda  GÖĞÜS  BÜYÜTME vede SİLİKON taktırma konusunda dikkatinizi çekecek vede belkide sizlere faydası olacak olan bu yazımızı sizlerin dikkatine sunuyoruz .
Doğumsal olarak memesinde küçüklük olan doğum sonrasında veya doğum esnasında, deformasyonlar sonucu memesinde boşalma olan insanlarda bu ameliyat uygulanmaktadır.

 
 
Göğüs büyütme ve Silikon
Göğüs büyütme operasyonlarında en çok kullandığımız sistem silikon protezlerle büyütme işlemidir
Ama yaygın olarak kullanılan ve en çok ta tercih edilen silikon protezlerdir. Burada kimlere hangi protezler uygulanır önemli olan budur.

Genellikle protezler yuvarlak, damla yani anatomik denilen şekillerde olabilir. Büyükleri de kişinin oranlarına göre tespit edilir. Doktorların muayene bulgularına göre tespit edilir. Eğer kişi çok uzun boyluysa omuzları darsa, buna göre bir protez konulur. Küçük boyluysa ona göre bir protez konulur. Yani altın oradan burada karşımızdadır her zaman. Omuz genişliği bel çevresi basen genişliği kriteri belirleyen üç tane anahtar noktadır.
Genellikle köprücük kemiği orta noktası memenin üst bolü ve alt bolü ve dış kısımlar işaretlenerek ölçümler yapılarak hangi cins protez ve hangi ebatta konulacağı tespit edilmektedir. O yüzden ilk muayene çok önemlidir. Bu ameliyat yaklaşık bir saat ve bir buçuk saat arasında sürer. Genel anestezi altında yapılır. Hastanede bir gece kalması veyahut ta aynı gün çıkması olasıdır. Kişinin durumuna göre ameliyat öncesi genel tetkikler yapılır, ameliyat genel anestezi ile yapılacağı için buna engel bir hali var mı, yok mu o tespit edilir.
Protez yerleştirme yerleri üç yerden yapılır. Meme başı, koltuk altı çizgisi ve meme alt çizgisinden bununda muayene bulgularından ve hastanın isteğine göre doktor ile ortaklaşa verilen bir işlemdir. Kas altı ve kas üstüne tercih edilir bu protezler onu da, doktorlar muayene bulgularına göre tespit edilir. Ameliyattan sonra dikkat edeceği şeyler, yedi gün sora işe rahatlıkla dönebilir. On beş gün kol kısıtlaması, yüzme gibi sporları yapmaması önerilir. Ama iki günden sonra dışarıda rahatlıkla dolaşır ve günlük rutin işlerini yapabilir.
Konunun anahtar kelimeleri:gogus buyutme silikon;göğüs büyütme ameliyatı sonrası muayene;meme büyütme de en çok tercih edilen yntem;meme büyütme ameliyatı olan varmı 2012;Meme buyutme ameliyati kimler olamaz;

Bir önceki yazımız olan Lazerle kalıcı dövme sildirme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Bakılanlar: döşe silikon taktırma, göğüs silikonu çok acıtır mı, silikon taktıran kadının sonucu, silikon taktıran kadınlar, silikonun faydalari

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.