Göğüs’lerinin büyük olmasında rahatsız olan kadınlara müjde Kahve içerek göğüslerinizi küçültebilirsiniz

Göğüs’lerinin büyük olmasında rahatsız olan kadınlara müjde Kahve içerek göğüslerinizi küçültebilirsiniz
Göğüsünü büyük bulan kadınlara müjde! İsveç’te yapılan bir araştırmaya göre, fazla kahve içmek, bir çok kadında göğüs ölçüsünün küçülmesine neden olabiliyor.
Bir önceki Burun Estetiği ve Burun Estetiği hakkında bilinmesi gereken makaleler başlıklı konumuzda burun estetiği, burun estetiği nasıl yapılır ve estetik amaliyatlar hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: kucuk goguslulere müjde, buyuk gogusu nasil kucultebilirim, buyuk goyslu kadinlar goyslerini nasi kuculte bilir, buyuk meme, göğsü büyük olan bayanlar napmalı.
Kimi kadın göğüslerinin küçük olmasından şikayetçi iken, kimi kadın ise göğüslerinin çok büyük olmasından şikayetçi. İsveç’te yayınlanan The Local gazetesinin haberine göre, ülkenin güneyindeki Lund Üniversitesi’nden Onkolog Helena Jernstrom, kahve içmenin göğüs ölçüsüne önemli etkisi olabileceğini belirterek, bu etkinin kadınların yaklaşık yarısında bulunan bir genin sonucu olduğunu kaydetti. Sizlere bu yazımızda, göğsünün büyük olmasından şikayetçi olan bayanlar için önemli içerikler yayınlıyoruz…

 

Günde en az 3 fincan kahvenin kanser riskini azalttığını hatırlatan Jernstrom, büyük göğüslü kadınlarda daha fazla meme kanseri teşhisi konulduğu teorisi üzerine bu araştırmayı yaptığını belirtti.
Jernstrom, kahve tüketimiyle göğüs büyüklüğü arasında doğrudan bağlantı olup olmadığına baktığını ve bu bağlantıyı bulduğunu söyledi.
Jernstrom ve ekibinin 270 kadın üzerinde yaptığı araştırma, British Journal of Cancer dergisinde yayımlandı

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.