Güzelleşmek vede sıkı bir Cilde sahip olmak için Ev Botoks’u

Güzelleşmek vede sıkı bir Cilde sahip olmak için Ev Botoks’u

Uzmanlar, sağlıklı bir güzellik için, hem acı vermeyen hem de paranızın cebinizde kalmasını sağlayan ev botoksunu öneriyor. Estetik olmadan, para harcamadan, strese girmeden de güzelleşmenin yollarında biri evde kendinize botoks yapabilirsiniz. Evet yanlış duymadınız ev botoksu. Sihirli parmaklarınızla güzelleşmek istiyorsanız? mutlaka bir incelemelisiniz…

yapmanız gereken tek şey ise günde 2 kez “Facercise” adı verilen ve 8 dakika süren bu egzersiz programına vakit ayırmak. Tek yapmanız gereken aşağıda vermiş olduğumuz, önemli makaleleri okumanız
İngiliz Güzellik Uzmanı Carole Maggio’ya göre 6 gün sonra karşılaşacağınız tablo çok farklı olacak. Egzersizler şöyle:
Parmaklarınızı dümdüz olacak şekilde birbirine geçirin ve alnınıza yerleştirin. İşaret parmaklarınızı iki kaşınızın ortasına gelecek şekilde aşağıya indirin ve başparmaklarınızı iki gözünüzün yanına yerleştirin.
Gözleriniz kapalı haldeyken işaret ve başparmaklarınızı geriye doğru çekerek yüzünüzü sıkıştırın. 40 saniye tutun.
Parmak uçlarınızı alnınızın iki yanına yerleştirin. Parmaklarınızı aşağıya doğru iterken kaşlarınızı yukarı doğru kaldırın ve ters yönde bir gerginlik yaratın. 30 saniye tutun ve 3 kez tekrar edin.
İşaret parmaklarınızı gözlerinizin altına yerleştirdikten sonra gözlerinizi kısarak yukarıya bakın. Yüzünüzü ileri, omuzlarınızı geriye doğru bastırın. 40 saniye tutun ve 3 kez tekrarlayın.
İşaret parmaklarınızı burnun iki yanına yerleştirin ve dudaklarınız dişlerinizi kapatacak şekilde ağzınızı “O” harfi şeklinde açarak gülümsemeye çalışın. 20 kez tekrarlayın

Bir elinizin işaret parmağıyla burnunuzun iki yanını tutun. Diğer elinizin işaret parmağıyla burnunuzun ucuna dokunun. Bir elinizle burnunuzu aşağıya, diğeriyle yukarı doğru itin. 40 kez tekrarlayın.
İşaret parmaklarınızı alt dudağınızın iki yanına yerleştirin. Parmaklarınızı yukarı doğru iterken ağzınızla aşağıya baskı uygulayın. 40 saniye tutun.
Bir elinizin işaret parmağını üst dudağınıza ve diğerini de aynı noktanın üstüne yerleştirin. Ters yönde basınç uygulayın. Yanma hissedince 20 kez hızlı dairesel hareketlerle ovmaya başlayın. 2 kez tekrarlayın
Dudaklarınızı öne doğru çıkararak küçük bir “O” harfi yapın. İşaret parmaklarınızı dudağınızın iki yanına yerleştirin ve parmaklarınızı yavaşça burnunuza doğru itin ve çekin. 30 saniye tutun.
Ağzınızı açın ve dudaklarınızı dişlerinizi kaplayacak şekilde içeri kıvırın. Ağzınızda dar bir boşluk oluşsun, ağzınızı yavaşça açın ve kapatın. 5 kez tekrarlayın.
Bir elinizle boynunuzu ön taraftan tutun. Başınızı sağ ve sol omzunuzu görecek şekilde yana çevirin. Ağzınızı kapalı tutmayı ve dilinizle dişlerinize baskı uygulamayı unutmayın. 30 kez tekrarlayın.
 
Bir önceki Botoks yaptırmak isteyenler Mutlaka sayfamızı bir inceleyin başlıklı konumuzda botoksun yan etkileri hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: botoks tutmadı, sporla guzellesme nasil olur, botoksun cılde fayda ve zararları nasıl uygulanır, carole maggio facercise, cilt nasil daha siki olur

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.