Güzellik iksiri olarak benimsenen Pembe maske

Güzellik iksiri olarak benimsenen Pembe maske
Yüzünüzdeki ve cildinizdeki su, vitamin ve kolajen eksikliğini tamamlayarak tazelik ve canlılık kazandırıyor pembe maske.
30-40 dakika kadar yüzünüzde bekletip tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra kalıp halinde yüzünüzden çıkarınız. Pembe maske hakkında aşağıda önemli makaleler veriyoruz ve okumanızı öneriyoruz…

 
 
Pembe Maske Kullanımı Pembe Maske Yüz Maskesi Kullanımı;
Uygulama yapılmadan önce yüzünüzü sıcak su ile yıkayınız ve iyice kurulayınız.

Maskeyi tüm yüzünüze (tercihen boyun bölgesinde de kullanılabilir) yoğun bir şekilde sürünüz.
Son zamanların en popüler cilt yenileme ürünü olarak nam salmış  pembe maske bir çok ünlünün de kullandığı güzellik iksiri haline gelmiştir. Yüzdeki kırışıklıklar, sivilce ve sivilcelerin sebep olduğu deformasyonları gidermede ve cilde bebeksi görünüm verip cildi canlandırma da kullanılan yüz maskesi ve inceltici, selülit giderici olarak kullanılan vücut maskesi olmak üzere iki farklı ürün mevcuttur

Bu uygulamayı beş gün süre ile her gün gerçekleştiriniz. Cildin yıpranma durumuna göre uygulama sayısını 30 güne kadar çıkartabilirsitniz.
İçindekiler: Water, ethyl alcohol, glycerine, tocopheryl acetate, bisabolol, linoleic acid, ascorbic acid, elastin, kolajen, hyalunoric acid, tea tree oil, lemonen, aloe vera oil, rose oil, apricot oil, kaoline, imidazoline urea, edta, It may contains dyes & pigments (CI: 16255, 16035, titanium oxide)
Bir önceki Erkek’lerde Estetik Mucizesi’ne Kapıldı başlıklı konumuzda estetik cerrahi, güzel görünmek ve metroseksüel erkekler hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: pempe maske surekli kullanilirmi

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.