Haluk Saçaklı diyeti

Haluk Saçaklı diyeti

Diyet yapmak belki çoğumuz için zorlu bir süreçtir, ancak Haluk Saçaklı bu süreci kolaylaştırmamıza ve keyiflendirmemize muavenet ediyor ve açlık hissi duymadan zayıflamamızı sağlıyor. Birçok ünlüye de diyetisyenlik yapmış olan Haluk Saçaklı, bu zamana kadar önerdikleri sayesinde her zaman teşekkür almış bir isim olarak tekrar mükemmel bir diyet listesi ile karşımıza çıkıyor.
Öğle

2 adet köfte büyüklüğünde tavuk veya peynir ilâveli 1 porsiyon yeşil salata (1tatlıkaşığı zeytinyağı ilave edin), 2 ince dilim kepek ekmeği, 1 su bardağı diyet yoğurt.
Kuşluk
1 porsiyon mevsim meyvesi, 2 adet grisini, şekersiz bitki çayı. İşte Haluk Saçaklı’dan yaz aylarında zayıflamak isteyenlere harika bir diyet listesi.

Haluk Saçaklı diyet programı

Uyanınca
1 bardak oda sıcaklığında su
Kahvaltı
1 porsiyon mevsim meyvesi, şekersiz limonlu açık çay, 1 ince dilim kepek ekmeği, 1 kibrit kutusu büyüklüğünde yağsız beyaz peynir, 4 adet yeşil ya da siyah zeytin, 1 porsiyon domates , salatalık, yeşilbiber

İkindi
1 porsiyon mevsim meyvesi, 1/4 simidi, 1 kibrit kutusu büyüklüğünde yağsız beyaz peynir, şekersiz limonlu açık çay.
Akşam
1 tatlı kaşığı zeytinyağı ile hazırlanmış 1 porsiyon 4 yemek kaşığı mevsim sebzesi veya sınırsız mevsim salatası1 tatlı kaşığı zeytinyağı ile hazırlanmış 1.5 su bardağı kepekli makarna ya da pilav veya 12 yemek kaşığı kuru baklagil, 1 su bardağı diyet yoğurt.
Gece
1 porsiyon mevsim meyvesi,Yatarken 1 bardak oda sıcaklığında su.
Bir önceki Romatizma kalp krizini etkiliyor! başlıklı konumuzda romatizma, romatizma belirtileri ve romatizma bitkisel tedavi hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: haluk saçaklı, diyetisyen funda göçer tuzgoel, haluk saçaklı diyet listeleri

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.