Hangi firmaların gıdaları zararlı?

Hangi firmaların gıdaları zararlı?
Bakanlığın yapmış olduğu araştırma ve test sonuçlarıyla ifşa olan bu firmalar tüketicisinin sağlığını hiçe sayıyor. Bu firmaların ürünlerini satın almayın, başkalarına da aldırmayın!

Laboratuvar incelemelerinde et ürünlerinin içerisinde at, eşek, domuz eti, peynir ve tereyağlarında bitkisel yağlar, sosislerde kanatlı eti ve hayvan tırnakları, gagaları gibi sağlığı tehdit eden şeylerin yer aldığı firma, marka, ürün adı, parti ve seri numaraları hemen aşağıda. .
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı birçok firmanın insan sağlığı ile oynadığını, sağlıklı et tüketmemizi değil de aksine at ve eşek gibi, tavuk gagası ve tırnağı gibi içerisinde yenememesi gereken şeylerin bulunduğu gıdaları insanlara yediren gıda firmalarının isimlerini sayfamızda yayınlıyoruz.

Zararlı gıda markaları

 

Bir önceki Spor yapanlar nasıl beslenmeli? başlıklı konumuzda spor yapanlar için beslenme ve spor yapanlar için diyet hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: bakanliginin acikladigi markalar, ısıl işlem görmüş sucuk zararları, bakanlığın açıkladığı sucuk markaları, sağlık bakanlığının açıkladığı markalar, bakanliginin acikladigi firmalar

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.