Hastalık belirtilerini önemseyin

Hastalık belirtilerini önemseyin

Kepek; hormonal dengesizliğin veya sedef hastalığının önemli bir habercisi olabilir.
Mantar; sık ortaya çıkarsa, ilk olarak akla şeker hastalığı gelmelidir. Benler ve lekeler; cilt kanseri öncesindeki belirtilere işarettir.
Ayak parmaklarında ve bacaklarda geçmeyen yaralar; şeker hastalığının, toplar ve atardamar problemlerinin belirtisidir.

Saçlardaki dökülmede; hormonlardaki değişim, demir eksikliği, tiroid bezi rahatsızlıkları, stres, B2, B6 ve C vitaminleri eksikliği etkili olabilir.
Uzmanlar, vücudumuzdaki önemsiz zannettiğiniz birtakım belirtilerin aslında birçok ciddi hastalığın belirtileri arasında olabileceğini belirtip çok geç kalmış olmamak için bir an önce gerekli tedbirleri almak ve uzman kontrolünden geçmek için uyarıyor

Ağız içi yaraları; demir eksikliği, şeker hastalığı ve bazı virütik hastalıkların (AIDS gibi) belirtisi olabilir.
Tırnakların üzerinde noktalanma, sarı renkler, şekil değişikliği, yüzeyinde çukurların oluşması gibi durumlar; bazı kalp hastalıkları, tırnak sedefi, mantar tehlikesine işaret olabilir.
Bir önceki Cinsel isteksizliğin çareleri başlıklı konumuzda cinsel isteksizlik, erken boşalıyorum ve erken boşalıyorum ne yapabilirim hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: tırnakta noktalanma, tınaklarda hastalık belirtileri, tırnak üstündeki çukurlar hangi besinler iyi gelir, tırnaklar üzerindeki çukur neyin belirtisi, tırnaklarda noktalanma

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.