Horlama yüzünden uykusuz gecelere son

Horlama yüzünden uykusuz gecelere son

Bipo radyofrenkans yönteminde, 3-5 saniye süreyle gevşek, yumuşak damak dokusu etkili bir şekilde 60 dereceye kadar ısıtılır. Böylece uygulama yapılan alanda tedaviden 3-6 hafta sonraki zamanda doku büzülür ve yumuşak damak parçasının gerilmesi ile horlamanın azalması sağlanır. Aynı yöntemle burun etleri de büzülerek burun tıkanıklıkları ortadan kaldırılabiliyor.
Horlama nedeniyle uykusuz geçen geceler, Bipo radyofrenkans yöntemi ile son buluyor. Bipolar radyofrekans, yumuşak damak ve dil arkasının ayakta ve muayenehane şartlarında tedavisini sağlayan, en gelişmiş, ağrısız bir tekniktir
Ayrıca, bademcikler ameliyatla alınmadan yüzde 35-40 oranında küçültülebilmektedir. Memorial Hastanesi’nde, geçtiğimiz ay bipolar radyofrekans yönteminin mucidi Dr. Ing. K. Desinger’in de bulunduğu bir seminer düzenlendi. Aynı gün Prof. Dr. Sami Katırcıoğlu bu yöntemi, şikayetleri devam eden bir hastaya uyguladı ve işlem konferans salonunda canlı olarak seyredildi.

Bir önceki Sistitten korunmanın formülü süt ürünleri ve meyve suları başlıklı konumuzda D vitamini, mesane iltihabı ve sistit hakkında bilgiler sunulmuştu.

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.