İbrahim Saraçoğlu göbek yağlarını eritme kürü

İbrahim Saraçoğlu göbek yağlarını eritme kürü
Kaynayan suyun içine taze lahana yapraklarını ekleyin ve üç dakika daha kaynatın.
Bu yaz göbek bölgenizdeki yağlarınızı gizleme çabasına girmek istemiyorsanız İbrahim Saraçoğlu göbek yağlarını eriten kür tarifini düzenli olarak uygulayın ve yaz aylarını göbeksiz olarak rahat rahat geçirin. Göbek problemlerinden sıkılanları bu dertten kurtaracak en etkili ve sağlıklı yöntemlerden birisi olan lahana kürü, İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilmekte ve düzenli kullanımı ile de amacak kısa sürede ulaştırmaktadır.

Hem kadınların hem de erkeklerin rahatlıkla uygulayabileceği göbek eritme kürü, kısa bir zaman dilimi içinde etkisini gösterecek ve göbek probleminden bu yaz kutrulmanızı sağlayacak.

Göbek eritme kürü

 
Malzemeler
 

Hazırlanışı
Klorsuz olmak şartı ile yarım litre suyu ocakta kaynatın. Tekrar göbek sorunu yaşamak istemiyorsnız kür ile birlikte beslenmenize dikkat etmeyi ihmal etmeyin
Lahana yapraklarını üç dakika kaynattıktan sonra içine taze maydanozu ekleyin. Taze maydanoz eklendikten sonra üç dakika daha kaynatılmalıdır. Ardından soğumaya bırakın ve süzün. Daha sonra da içine bir limon suyu ekleyerek karışımı günde 3 kez için.
Karışım aç ya da tok karnına içilebilir. Her gün taze olarak hazırlanmalı ve günlük hazırlanan kür buzdolabında saklanmalıdır. Karışımı içerken hiçbir tatlandırıcı madde eklememelisiniz.
Bir önceki Bilgisayar ekranına yukarıdan bakın başlıklı konumuzda alın masajı, aydınlatma ve baş ağrıları hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: ıbrahım saracoglu gobek erıtme kuru, ibrahim saraçoğlu göbek eritme, i saracoglu sirt yaglarini eritme, göbek eritme ibrahim saraçoğlu, göbek eritme kürü

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.