İshale bitkisel çözüm

İshale bitkisel çözüm
Özellikle bebek ve çocuklara şeker ve gerekli tuzlarla birleştirilmiş özel solüsyonu kaşıkla sürekli içirin.
Yatıştırıcı özelikli bitki çayları da içilebilir. Uzmanların açıklamalarına göre ishalin en büyük sebebi beslenme bozukluğudur ancak beslenmenin yanı sıra ciddi hastalıklarında ishale neden olabileceği unutulmamalı ve bu sorun ihmal edilmemelidir.
İshal rahatsızlığı yaşamamızda beslenme bozukluğu, yemek zehirlenmesi, gastrit, crohn hastalığı, ülser ve kalın bağırsak iltihabı gibi mütenevvi sorunlar rol oynamaktadır.

 

İshal sorunundan en kısa zamanda kurtulmak için evinizde uygulayabileceğiniz bitkisel yöntemler şöyle;
İltihaplı bağırsağı sıkıştırıp iyileştiren Hint çayını günde 3 kez demleyerek sert ve soğuk olarak için.
Ahududu yaprağını, koyun otunu ve sinirotunu eşit miktarda karıştırarak sıcak su ile çay demleyin ve için.
İshalden olunduğunda vücudumuz su kaybettiği için bolca su tüketilmelidir. Eğer kronik bir ishal rahatsızlığı yaşamıyorsanız, zaman zaman beslenmenizden kaynaklı ishal problemi ile karşılaşıyorsanız ishale bitkisel tedavi yöntemi olan aşağıdaki kürleri uygulamanızı öneririz

Bir önceki Boyun kireçlenmesine bitkisel çözüm başlıklı konumuzda boyun kireçlenmesi nasıl geçer ve boyun kireçlenmesi nasıl tedavi edilir hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: mide bulantısı ishal sıtma nasıl geçer, hamilelikte ishale cozum, hamilelikte ishalin geçmesi için neler yenilebilir, ishal e kesin çözüm, ishale bitkisel çözüm

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.