İstenmeyen tüylere Karınca yumurtası yağı ile veda edin

İstenmeyen tüylere Karınca yumurtası yağı ile veda edin
Çok eski zamanlardan beri uygulanmış olsa da bir çok kişi güvenirliği konusunda endişe duyabilir. Karınca yumurtası yağı,  son zamanlarda yoğun olarak yaygınlaşan ve  bahsedilen bir yöntem.
Özellikle kadınlar istenmeyen tüylerden kurtulmak için çeşitli yöntemleri uygularlar. Hemen  hemen her yöntemde az da olsa mutlaka acı hissi  duyulur. Sizlere bu makalede  farklı bir buluş sunuyoruz
Bir çok kişi, ilerde tüysüz olmaları için, bebek  ve çocuklarında da kullanıyor. Orjinal karınca yumurtası yağı Tala ile tüylerden kesin olarak, yada  % 80  oranında azalma sağladığı söylenmektedir…
 

 
Tavsiye edildiği şekilde düzenli kullanım ile 4 seansta karınca yumurtası özü olarak bilinen bu ürün sayesinde acısız ve çok kolay kurtulabilirsiniz. Diğer ağrılı sızılı epilasyon yöntemlerine nazaran çok etkili olduğu görüşü yaygındır.
Üstelik hiç bir katkı maddesi içermediğinden tamamen doğal oluşu ile yan etkisi yoktur.

talayagiOsmanlı dönemlerinde de saraydaki cariyeler ağdadan sonra Karınca yumurtası yağı kullanırlarmış. Üstelik şimdiki imkanlara sahip olmadıkları halde kadınlar doğal yöntemlerle güzelliklerini çok daha etkili koruyabilmişler.
Günümüzde ise tüm gelişmişliğe rağmen kadınlar eski ve geleneksel yöntemlerin daha geçerli olduğu yönünde hemfikirler. Üstelik Anadolu ve büyük şehirlerde bazı kişiler yeni doğmuş çocuklara, ileriki yaşlarında oluşabilecek tüylenme sorunlarına karşı önleyici tedbir olarak Karınca yumurtası yağı kullanmaktadır. Tamamen doğal, hayvansal bir preparattır ve direkt olarak İran’dan getirilmektedir.
Kullanımı:
Tüyler, kişilerin seçtiği ağda, cımbız ve epilasyon makinesi gibi herhangi bir yöntemle tüylerden arındırılır. Tala Karınca yumurtası yağı bu bölgelere masaj yaparak sürülür. İlk seansta Karınca yumurtası yağını 4-5 gün süreyle gece yatmadan önce tüylerden temizlenmiş bölgelere uygulanır. Yaklaşık 4-6 seansta yaklaşık 4-6 ay süre sonrasında tüylerden kurtulabilirsiniz.
Bir önceki Güzel olmanın yolu Buz küplerinde saklı başlıklı konumuzda buz maskesi ve cilt maskeleri hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: karınca yumurtası yağının sağlık açıs, yüzdeki istenmeyen tüylerden karınca yağı kurtulma, istenmeyen tüylere yumurta akı, karınca yumurtası ne ise yarar, karınca yumurtası yağı ile tüylere kesin çözüm

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.