Kır saçlar için bitkisel çözüm

Kır saçlar için bitkisel çözüm
İşte saç kırarmasına bitkisel çözüm.

Ağaran saçlara bitkisel çözüm

Beyazlayan saçlara bitkisel çözüm önerisinin en etkilisi, havuç tohumu yağı, ısırgan tohumu yağı, çörek otu yağı ve ceviz yağından hazırlanan bu karışımdır, hanımlar ve beyler. Saç kırarması ile karşı karşıya kalanlara saç kırarmasına doğal çözüm önerilerini sizler için araştırıp bu yazımız aracılığı ile de açıklıyoruz. O zamandan bu zamana değişmeyen bu yöntemler ,günümüzde bitki uzmaları tarafından geliştirilerek kırarma sorununa etkin bir alternatif çözüm olarak önümüze sunuluyor.
Çok eski zamanlarda kaç kırarmasına karşı kadınlar ateşe tutulmuş ceviz içini kaşlarına sürerek sorunlarına çözüm yolu ararken, saç kırarması içinde çeşitli bitki yağlarından mdet umarlarmış
Uzman kişilerinin de önermiş olduğu bu bitkisel kürü korkmadan sağlıklı bir şekilde kullanabilir ve sorununuza çözüm bulabilirsiniz. İşte saç kırarmasını ortadan kaldıracak mucizevi bitkisel kürün tarifi:
Malzemeler

30 ml havuç tohumu yağı
10 ml ısırgan tohumu yağı
10 ml çörek otu yağı
20 ml ceviz yağı
Hazırlanışı ve uygulanışı
30 ml havuç tohumu yağı, 10 ml ısırgan tohumu yağı, 20 ml ceviz yağı ve 10 ml çörek otu yağı cam bir kabın içinde iyice birbirine karıştırılacak. Karışım koyu renk bir cam kavanozun içinde saklanacak. Bu karışımı haftada 2 defa saç diplerinize masaj yaparak süreceksiniz. Ayrıca saçlarınızı yıkarken de doğal bir şampuan kullanmalı ya da zeytin yağlı sabun ile saçlarınızı yıkamalısınız.
Bir önceki Saçı hızlı uzatmanın yolları nelerdir? başlıklı konumuzda hızlı saç uzatma hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: sac beyazlarına havuc tohumu yagı, ayhan ercan saç beyazlaması, beyazlayan saçları için ne yapmalı, çörek otu yağı ve havuç yağı, Havuc corekotu yagı

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.