Kırışıklıklar için maske Suna Dumankaya

Kırışıklıklar için maske Suna Dumankaya
. Güzellik uzmanı Suna Dumankaya içerisinde ne olduğundan emin olmadığımız ürünleri kullanmamamızı ve “ona iyi gelmiş bana da iyi gelir” düşüncesinden kurtulmamızı önererek her cilt tipi için uyumlu olan kırışıklık maskesi tarifi verdi.

Suna Dumankaya kırışıklık maskesi tarifi ile her bayanın muzdarip olduğu kırışıklık sorununa son noktayı koyacak olan, sadece karbonat ve su ile hazırlanan mükemmel bir maske öneriyor. İşte Suna Dumankaya’nın kırışıklıkları azaltacak ve kırışıklıkların oluşmasını bir süre önleyecek olan maske tarifleri;
Malzemeler:
Yarım litre ılık su
1 tatlı kaşığı karbonat
Hazırlanışı:
Su ve karbonatı karıştırıp pamukla cildinize uygulayın.

Malzemeler:
Havuç
Zeytinyağı
Limon
Hazırlanışı:
Havucu rendeleyin ve içine zeytinyağı ile limon suyunu da ekleyerek bu karışımı yiyin.
Bir önceki Bronzlaşmak için ne yapmalı? başlıklı konumuzda bronzlaşmak, bronzlaşmak için ve bronzlaşmak için ne yapmalıyım hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: kirisiklikklık için maske, karbonat maskesi suna dumankaya, carbonat kirisikliklara, kirisiklar icin karbonat, suna dumankaya karbonat maskesi.
Zaman zaman hepimiz ah şu kırışıklıklar olmasa demekte ve kırışıklıklardan kurtulmak için sağlıklı olup olmadığından emin olmadığımız, ancak sağlıklı olduğuna inandığımız envaiçeşit yöntemleri deneriz

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.