Kışında güneş kremi kullanın!

Kışında güneş kremi kullanın!

Her bayanın bayın yani tüm insanlığın en önemli isteklerinden birisi olarak karşımıza çıkmayı başaran genç kalmak için yaz aylarında yanımızdan ayırmadığımız güneş kremlerimizi, kış aylarında da vücudumuza sürmemiz önerildi. Güneş ışınlarının kış aylarında daha keskin ve sık bir şekilde gelerek yüzeyden vücuda yansıdığımızı belirten yetkililer, bu ışınların koruyucu güneş kremiyle birlikte üstlenebileceğini belirtti. .
Uzmanlar güneş ışınlarının zararından korunmanın vücudun genç kalması için atılan en önemli adım olduğunu bildirirken, yaşlanmayı önleyici krem kullanılacağına güneşten koruyucu kremler kullanımının kırışıklıklar daha geç oluşturacağını bildirdi.

Güneş koruyucu kremlerin 3 ile 3.5 saat altında etkisi olduğu bildirilirken, bu kremin evden çıkmadan yarım saat veya on beş dakika öncesinde vücuda yayılarak sürülmesi gerektiğini ve bunun vücudun yaşlanmasını engelleyebileceği belirtildi.
Bir önceki Sigaranın cilde olan zararları başlıklı konumuzda sigaranın cilde etkileri, sigaranın cilde etkisi ve sigaranın cilde olan etkileri hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: ergenlikte güneş kremi kullanmanın faydaları, Kışin güneş kullanmanın yararları ve zararları

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.