Koltuk altı bakımı nasıl yapılır?

Koltuk altı bakımı nasıl yapılır?
Tüm sorunlara karşı alacağınız basit bir önlem var, işte bunlardan birkaçı;

Koltuk altı bakımı

 
İstenmeyen tüyler için
Koltuk altı bakımı sir, ağda, epilasyon cihazları veya tıraş bıçağı gibi çeşitli metotlarla ortadan kaldırabilirsiniz.
Epilasyon, epilasyon sonrası sorunlar, ter kokusu, kararma, tahriş veya kızarıklık gibi yaz aylarında koltuk altı bölgesine uygulanan yöntemler ve karşılaşılan sorunlar hakkında bilgilenmek üzere doğru adrestesiniz hanımlar. Yaz sezonu gelince bayanların hemen hemen hepsi koltuk altındaki tüy sorunlarından kurtulmak için uygulattıkları yöntemler sonucunda çeşitli sorunlarla karşılaştıkları için koltuk altı bakımı yapmak onlar için şart oluyor. Bir bayana yakışmayan sorunlar husule geldiği için bu durumdan kendilerini haklı olarak rahatsız hissetmekteler.
Yaz aylarında giyilen kolsuz kıyafet ve mayolardan dolayı koltuk altı bölgesindeki sorunların göze çarpmasını istemeyen bayanlar nasıl koltuk altı bakımı yapmalı, uzmanlarımızdan öğreniyoruz
Tıraş bıçağı kullanıyorsanız öncesinde koltuk altınızı sabunlamalı ve temizleme işlemine öyle başlamalısınız. Ardından otluk altınızı iyice yıkamalısınız. Ağda ve epilasyon öncesi de koltuk altı kuru olmalıdır. Uygulamalar sonrasında yanma hissini ve tahrişi önlemek için cildini rahatlatacak kremler sürebilirsiniz.
Ter kokusuna karşı

Terleme sonrası ortaya çıkan kötü kokuyu engellemek için ilk yapacağınız şey, tüylerden arınmanızdır. Ardından da Ter kokusuna doğal çözüm başlıklı konumuzu inceleyerek ne yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.
Koltuk altı kararmasını önlemek için
Bunun içinde sizlere bitkisel bir önerimiz olacak. Koltuk altı kararmasına karşı yoğurt, bal ve limon suyunu karıştırıp koltuk altınıza sürün ve 15 dakika bekleyip koltuk altınızı durulayın.
Ağda ya da epilasyon sonrası kızarıklık için
Koltuk altındaki kızarıklığı önlemek için parabensiz kakao yağı kremini koltuk altınıza sürün.
Bir önceki İstenmeyen tüylere bitkisel çözüm başlıklı konumuzda istenmeyen tüylere çözüm ve istenmeyen tüylere kesin çözüm hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: koltuk altı bakımına bitkisel çözüm, tıraş bıçağı ile epilasyon, epilasyon yapılan bölgeler tahriş oluyor nasıl geçer, giyilen kiyafet bakimi, koltuaalti dogal bakim

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.