Koltuk altı koyulaşması için

Koltuk altı koyulaşması için
Koltuk altı kararmasının oluşumunu önlemek için bu sebepten ötürü bilirkişiler sentetik kıyafetlerin değil de pamuklu olan giysilerin kullanılmasını önermekteler.

Koltuk altı kararmasına yol açan bir başka sebepte istenmeyen tüyleri almak için ağdayı tercih etmektir. Bu doğal yöntemlerle koltuk altı kararmasını ortadan kaldırabilirsiniz. Jilet ve epilasyona nazaran ağda koltuk altı kararmasına daha çok sebep olur.
Koltuk altı kararmasına karşı uygulamanız gereken birkaç bitkisel yöntem paylaşıyoruz sizlerle.
Daha çok kadınların dert ettiği bir sorun olan koltuk altı koyulaşması koltuk altına temas eden dar kıyafetlerin sürtünme etkisiyle husule gelmektedir

Koltuk altı kararmasına doğal çözüm
Her biri birer çay kaşığı olmak üzere vazelin, elma suyu ve limon suyunu karıştırın. Elde ettiğiniz bu karışımı koltuk altına yedirin ve kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra yıkayın ve bebek pudrası sürün.

Bir tatlı kaşığı pirinç unu ve bir yemek kaşığı yoğurdu karıştırın. Karışımı koltuk altınıza yedirin ve kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra talk pudrası sürün.

Bir önceki yazımız olan Koltuk altı rengini açmak için başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Bakılanlar: Koltuk altı koyulasmasına ne yapmalı

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.