Lazerle kalıcı dövme sildirme

Lazerle kalıcı dövme sildirme
Ancak kalıcı dövmeyi sildirme işlemleri dövme yaptırmaktan daha zahmetli ve maliyetlidir.
Vücudun çeşitli bölgelerine kalıcı ve geçici olarak yapılan dövmeler estetik olarak hoş bir görüntü sağlaması ile günümüzde birçok kişi tarafından çeşitli modelleri ile çok tercih edilmektedir. Fakat bazen öyle bir gün geliyor ki kalıcı dövmenizi sildirme ihtiyacı hissediyorsunuz.

Kalıcı dövmeler lazer işlemleri ile silinmektedir. Lazerle kalıcı dövme sildirme işlemi her zaman %100 sonuç vermemektedir. Geçici dövmeler 1-2 hafta içinde yok oluyor ancak kalıcı olan dövmeler sildirilmediği taktirde ömür boyu vücudunuzda kalıyor
Bunda dövmenin rengi ve kişinin ten rengi rol oynamaktadır. Birçok kişi açık renkli olan dövmelerin daha çabuk silindiğini düşünür ancak sanılanın aksine açık renkli dövmeler daha zor silinmektedir. Tek renk ve tamamen siyah olan dövmeler sarı, mavi, kırmızı, yeşil dövmelerden daha kolay silinmektedir.
Kalıcı dövme sildirme işleminde %100 verim almak için dövmenin vücudun hangi bölgesinde bulunduğu da çok önemlidir. Mesela yüz ve boyun bölgelerinde bulunan dövmelerin silinme işlemi daha kolaydır. Ayrıca dövmenin derinliği de önemlidir. Çünkü lazer ışığının etkisi derinin ne kadar altına inerse o kadar azalıyor.

Bir önceki yazımız olan Yağlı cilde limon iyi gelir mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Bakılanlar: dövme silme fiyatları hesaplama, gecicboyun dovmeleri

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.