Lazerle leke tedavisi

Lazerle leke tedavisi
Lazerle cilt lekesi tedavisi uygulaması güneş ışınlarından ve bronzlaşma amacıyla kullanılan ürünlerden dolayı meydana gelen cilt lekelerinde kullanılmamaktadır.
Lazerle leke tedavisi yöntemiyle birçok kişi estetik açıdan rahatsız oldukları cilt lekelerinden birkaç seans sonrası yüz güldürücü sonuçlarla kurtuldular. Lazer tedavisi ile cilt lekelerinden kurtulmak hem zahmetsiz hem de ağrısızdır. Nasıl mı? Okumaya devam edin…

Daha çok kadınların gebelik döneminde husule gelen lekeler, sivilce, yara, yaşlılık veya karaciğerden kaynaklıda olmakta ve vücudun çeşitli bölgelerinde görülmektedir. Mütenevvi sebeplerden ötürü ortaya çıkan cilt lekelerinden sizlerde lazer leke tedavisi ile kurtulabilirsiniz
Aksi taktirde ciltte iritasyon ve su toplama gibi sorunlar ortaya çıkar.

Lazer leke tedavisi öncesinde anestezik kremler veya buz torbası kullanılarak tedavinin daha rahat ve konforlu geçmesi sağlanır. Daha sonra durumunuza ve sorununuza göre uzman dermatolog size uygun bir tedavi uygulayacaktır.
Bir önceki Yüz şekillerine uygun makyaj teknik önerileri başlıklı konumuzda makyaj teknikleri hakkında bilgiler sunulmuştu.

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.