Mide büyümesine karşı koyun otu

Mide büyümesine karşı koyun otu

Yarım tatlı kaşığı ince kıyılmış bitki, orta boy 1 su bardağı dolusu kaynar derecede sıcak suyla haşlanır ve yarım dakika demlendikten sonra süzülür. Bütün gün boyunca, 3 bardak taze demlenmiş çay, soğutulmadan yudumlanır.
Mide yanmasında yarar sağlayanlar
Aynısafa
Yarım tatlı kaşığı ince kıyılmış çiçek yaprağı, orta boy 1 su bardağı dolusu kaynar derecede sıcak suyla haşlanır ve yarım dakika demlendikten sonra süzülür. Günde 2-3 bardak taze demlenmiş çay, soğutulmadan yudumlanır.

Ekşi yonca
Bir yemek kaşığı dolusu ince kıyılmış taze yaprak, yarım litre kaynar derecede sıcak suyla haşlanır ve yarım dakika demlendikten sonra süzülür.
Uzmanlar, sıkıştırıcı ve büzüştürücü etkisi bulunan koyun otu çayı sayesinde midede meydana gelen büyüme problemlerinin başarıyla önlenebileceğini belirtiyor
Çayın soğuması beklenir ve günde 2 bardak yudumlanarak içilir.
Civanperçemi
Yarım tatlı kaşığı ince kıyılmış bitki, orta boy 1 su bardağı dolusu kaynar derecede sıcak suyla haşlanır ve yarım dakika demlendikten sonra süzülür. Gün boyunca, 2-3 bardak taze demlenmiş çay, sıcak olarak yudumlanır.
Bir önceki Cinsel isteksizliğin çareleri başlıklı konumuzda cinsel isteksizlik, erken boşalıyorum ve erken boşalıyorum ne yapabilirim hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: mide büyümesi tedavisi, mide büyümesi, mide büyümesi şifalı bitkiler, mide buyumesi belirtileri, bebekte mide büyümesi

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.