Mora terapi ile sigarayı bırakma

Mora terapi ile sigarayı bırakma
Bu tedavi yöntemi aynı prensiple yola çıkarak sigara tiryakilerinin sigarayı bırakmalarına da muavenet etmektir.

Sigaradan kurtulma çabası içinde olanların birçoğu son yıllarda mora terapi yöntemine yönelmiş ve yaklaşık 45 dakikalık tek seansla bir çoğu da sigaradan ilelebet kurtulmuştur.
Tıp tarihinin 30 yıllık uygulamalarından olan mora terapi yöntemi, bilinen tedavi metotları gibi hastalığı değil de vücudun anormal işleyişini tedavi etmektedir. 30 yıldır sorunsuz bir şekilde birçok alanda kullanılan mora terapi sigarayı bırakmak isteyenlerinde yüzlerini güldürmeyi başarıyor. Mora terapi sadece sigara tedavisinde değil her türlü bağımlılık üzerinde son derece etkilidir. Vücut sisteminin anormal işleyişi ortadan kalktığı zaman vücut normal akışına dönecek ve hastalıkta böylece kendiliğinden geçmiş olacaktır

Mora terapi seanslarında bu zamana kadar hiçbir hastaya zarar gelmemiş ve seans sonrası da yine hiçbir olumsuz etki görülmemiştir. Ciddi bir yan etkisi bulunmayan mora terapi kalp pili taşıyan hastalar ve gebeler içinde uygundur. Yardımcı bir tedavi yöntemi olan mora terapi uygulaması uzman hekimler tarafından uygulanmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Kulak zarı delinmesi nedenleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.