Mükemmel bir cilt için evde Tonik yapımı

Mükemmel bir cilt için evde Tonik yapımı
Fakat sizlere bu yazımız da sizlere kendi toniğinizi kendiniz yapmanız için tonik tarifi veriyoruz. Gece uyumadan önce ve sabah uyandığınızda günlük cilt temizliği yaparken tonik kullanmanın önemli yeri vardır. Tonik; cilt temizliğini  tamamlar ve gözenekleri sıkılaştırır. Tonik, ilk adımda cildinizdeki yağ, toz, makyaj gibi kalıntıları derinlemesine temizlerken; cilt gözeneklerini sıkılaştırıp daha canlı ve genç kalmasını sağlar.
Günlük cilt temizliğiniz için ayıracağınız 5 dakika size  sağlıkla parlayan bir  cilt, aynaya baktığınızda pürüzsüz cildiyle gülümseyen bir kadın armağan eder
Artık para israfı etmeden kendi toniğinizi kendiniz yapın, vede güzelliğin ile farkınızı yaratın…

KENDİ TONİĞİNİ KENDİN YAP
Tonik cilt temizliğinin vazgeçilmezidir. Temizliği tamamlar ve açılan gözenekleri sıkılaştırır.
Cilt temizliğinde önemli bir yeri olan toniğinizi on beş dakika ayırarak kendiniz yapmaya ne dersiniz? Kolay, sağlıklı ve güvenilir bir seçim. Bunun için bir elma ve bir kaşık bal yeterli. Elmanın çekirdekleri çıkarıldıktan sonra bir yemek kaşığı balla elmayı mikserden geçirip püre haline getirin. Yüzünüze sürüp on beş dakika bekleyin. Soğuk suyla durulayın. Bu yolla her gün kendinize ayıracağınız on beş dakika sizin daha güzel ve canlı bir cilde sahip olmanızı sağlayacaktır.

 
Bir önceki Bıçak altına yatmadan dik ve diri göğüslere sahip olmak başlıklı konumuzda göğüs sarkması ve lifli besinler hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: evde tonik yapımı, tonik yapımı, evde tonik, evde cilt gozeneklerini temizleme tonigi, evde yüz toniği yapımı

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.