Nasıl Kilo Verilir İşte Kilo Vermenin Yolları!

Nasıl Kilo Verilir İşte Kilo Vermenin Yolları!
Kilo vermek için yağ yakmak gerekir. Yağ yakmak için de egzersiz yapmak.
Kilo almak kolay, tabi aşırı zayıfl olupta, bir iki kilo almak için hep yiyen ve kilo yapan besinleri yiyip yiyip de bir türlü kilo almayan metabolizmaları saymasak:) Sevgili arkadaşlarım, bu yazımızda kiloları ile başı dert de olan, kişileri konu alıyoruz ve nasıl kilo veririm diyen tüm arkadaşalrımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Çünkü, bu yazımızda kilo vermenin etkili yolları hakkında sizlere bilmeniz gereken bilgileri aktarıyoruz.

Yaz aylarını yaşadığımız bugünlerde herkesin en büyük derdi kilo vermek

Her kişinin kendi vucuduna uygun bir yağ yakma nabız aralığı mevcuttur. Belli bir nabız seviyesini koruyup bu seviyede egzersiz yapmak yağ yakmada önemlidir. Başkası için yüzde yüzde doğru olan bir egzersiz seti başka bir bünye için o kadar doğru olmayabilir.

Yağ yakımı 18-22 dk dan evvel yapılmaz. Bu dakikaya kadar karbonhidratlarınızı yakarsınız. 20-22 nci dakikadan sonra yağ yakmaya başlanır. Bu sebeple size tavsiyem bu egzersizlerinizi 30-35 dakkadan kısa tutmayınız. max 45 dakika diyebiliriz.
Haftada 3 – 4 kere 30 – 35 dakika boyunca düşük tempoda ve hedef kalp atış hızında bisiklet, koşu, kürek, bisiklet ya da yüzme gibi aerobik (oksijenli solunum yaptıran) bir egzersiz yapmalısınız. Kardiyovasküler egzersiz yağ yakımını hızlandıracak ve size zindelik kazandıracaktır.
Bir çok insanın yağ yakmasını istemesinin sebebi aslında karın,bel çevresindeki yağlardan kurtulmaktır.
Mekik ve karın sıkıştırma çalışmaları bu bölgedeki yağları yakmaz, yalnızca buradaki kasları geliştirip gererek, sıkı bir görünüm elde edilmesini sağlar. Bu nedenle sadece mekik çekerek ya da karın sıkıştırma hareketleri yaparak bel bölgesinde gerçek bir incelme yaratamazsınız.
Bir önceki Romatizma kalp krizini etkiliyor! başlıklı konumuzda romatizma, romatizma belirtileri ve romatizma bitkisel tedavi hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: mekik çekerek kilo verilirmi, Mekik çekilerek kilo verilir mi, mekik çekerek 1 ayda kaç kilo verilir, nasil kilo veririm, karin sikistirma ile kilo verilirmi

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.