Nasır doğal tedavi

Nasır doğal tedavi
Bu sorundan kurtulmak için ne yapmanız gerektiğini öğrenmek istiyorsanız, sizlere evde nasır bakımı hakkında bilgi verelim.

Nasır ilerlemeden tedavi edilmesi gereken bir cilt sağlığı sorunudur.
Basınç ve sürtünmeden dolayı vücut derimiz kendini savunmaya alarak kalınlaşmakta ve bu kalınlaşma da halk arasında nasır olarak tabir edilmektedir. Nasır ilerlemediği zaman başarılı bir şekilde kişi kendi tedavisini kendisi yapabilir. Derimizin kendini koruma biçimi olan bu kalınlaşma hem estetik olarak kötü durur hem de yer yer soyularak mütenevvi şikayetlere yol açar. Ancak nasır ilerlerse ne yazık ki evdeki yöntemler yetersiz kalacak ve hekime başvurmak gerekecektir

Evinizde nasır tedavisi yapmak istiyorsanız yapacaklarınız oldukça basit ve kolay uygulanan şeylerdir. İşte sizlere nasır için evde tedavi yöntemleri. Tamamen doğal olan nasır tedavisi kürleri sizlerle.

Nasır bitkisel tedavi

 
Bir adet domates ortadan kesilir ve nasırın üstüne gelecek şekilde gazlı bir bez ile sarılır. Ayak nasırı için etkili olan bu formül ayağa akşamdan sarılmalı ve sabaha kadar ayakta bekletilmelidir. Ancak domatesin çekirdekli kısmını koyacağınızı unutmayın.

Bir dilim ananas akşamdan nasırın üstüne konur ve bantla yapıştırılarak sabaha kadar bekletilir. Ardından ayak biraz sıcak olan suda 15 dakika bekletilir. Daha sonra havlu ile ayak kurutulur ve törpülenir.
Bir adet taze incir ortadan ikiye ayrılır ve nasırın üzerine konur. Geceden sabaha kadar bekletilmelidir. Ardından tıpkı anasta olduğu gibi ayak suda bekletilmeli, kurulanmalı ve törpülenmelidir.
Bir önceki Ayak tırnak mantarı tedavisi başlıklı konumuzda ayak tırnak mantarının tedavisi hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: ananasın nasıra faydaları, ananas ayak için, nasır ananas ile tedavi, nasir tedavisi, nasir en kolay yolu

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.