Ödem söktürücü çay tarifi

Ödem söktürücü çay tarifi

Bitki uzmanlarının önermiş olduğu ödem söktürücü çay nasıl hazırlanır?

Ödem söktürücü çay hazırlama

Tarif 1
Malzemeler
 

Bir litre suyun içine tüm malzemeleri ekleyin.
Ödem söktürücü bitkisel çay ile sizi rahatsız eden vücudunuzda şişlik gibi sorunlara yol açan ödemleri ebediyen vücudunuzdan söküp atabilir ve daha sağlıklı, şiş olmayan bir beden ile hayatınıza güzelce devam edebilirsiniz. Doğanın şifalı bitkilerinden hazırlanan ödem söktürücü çay mısır püskülü, kiraz sapı, maydanoz, yeşil çay ve karanfil ile ödem sorununuza çözüm oluyor.

Vücudunuzdan ödemi atmak için doğal ve bitkisel yöntemleri tercih ettiyseniz eğer mısır püskülü, kiraz sapı, maydanoz, yeşil çay ve karanfil ile hazırlanan ödem söktürücü çay gibi akhuş ağacı, ıhlamur çiçeği ve melekotu kökü ile de hazırlanan ödem söktürücü çayı da hazırlayıp içebilirsiniz. İşte sizlere iki farklı bitkisel ödem söktürücü çayın tarifi
Ardından suyu ateşe koyun ve beş dakika kaynatın. Daha sonra da süzerek sıcak sıcak üç öğün için.
Tarif 2
Malzemeler
 
2 litrelik suyu kaynatın. Kaynayan suya tüm malzemeleri ekleyin. Daha sonra 4 dakika demlemeye bırakın ve süzerek ılık ılık için. Kesinlikle ödem söktürücü çay soğuk içilmemelidir.
Bir önceki Bilgisayar ekranına yukarıdan bakın başlıklı konumuzda alın masajı, aydınlatma ve baş ağrıları hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: ödem söktürücü bitkiler ödem nasıl atılır, ödem söktürücü çay, ayhan ercan ödem atma çayı, odemsokturucutarıf, ayhan ercan ödem söktürücü

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.