OPÜŞMEYE GÖRE KARAKTER ANALİZİ…

OPÜŞMEYE GÖRE KARAKTER ANALİZİ...
İlgililer herşeye göre karakter analizi yapabiliyorlar. İşte dudak dokunuşlarının nelere işaret ettiğinin ipuçları… O zaman aşağıdaki yazıyı dikkatlice okuyun. Öpüştüğünüz kişinin karakterini mi merak ediyorsunuz.

MACERACI

Öpüşme tekniği: İstekleri bitmez ve oldukça sırnaşık bir şekilde öpüşür
Ayrıca öpüşme esnasında vücut temasına çok özen gösteren maceracı, bu davranışıyla öpüşmenin onun için cinsel ilişkiden önce gelen bir basamak olduğunu gösterir.

Vücut yapısı: Kaslı, geniş omuzlu, erkeksi, sportif…

Özellikler: Bonkör, ama yine de belli bir amaç doğrultusunda!

Sonuç: istediği herşeyi elde eder! Zaman o kadar önemli değildir!

öpüşme tekniği: Severek ve yorulmak bilmeden öpüşür. Ayrıca sırnaşık ya da karşısından çok fazla istekte bulunan birisi değildir. Vücut yapısı: Güçlüdür, ama yine da az kaslıdır. Her zaman bakımlıdır ve gözlerinde derin bir anlam gizlidir. Dolgun dudaklıdır. Özellikler: Nazik ve baştan çıkartıcıdır. Kadınları parmağına dolayabilir. Sonuç: Her zaman ne istediğini ve neyi nasıl elde edeceğini bilir.

İŞKOLİK

Öpüşme tekniği: Onun için hiç şüphesiz en önemli unsur başarıdır! öpüşmeyi sever, tabii çok uzun ve sık öpüşür. Ama dili gereğinden fazla hareketlidir. Öpüşürken karşı tarafı mıncıklamaktan hoşlanır. Ancak bir anda kalkıp işe gidebilecek bir kişiliği vardır.

Vücut yapısı: Zayıf, solgun, sportif, ince dudaklı ve uzun yüzlüdür.

Özellikler: Her zaman nesneldir. Oldukça başarılıdır. Beklentileri fazladır. Sonuç: Her zaman kontrolü elinde tutmak isteyen ve zor aşık olan bir insan..

Öpüşme tekniği: Dünyada öpüşmekten daha çok sevdiği birşey yoktur. Eğer dudakları dudaklarınızda değilse, o zaman mutlaka göğüslerinzi, boynunuzu ya da başka yerlerinizi öpüyordur.

Vücut yapısı: Güçlü, biraz kilolu, dolgun dudaklı, iri gözlü. özellikler: Saatlerce öpüşebilir. Sonuç: Kesinlikle güvenilebilir bir insandır. Ama onunla birlikteyken süpriz beklememelisiniz.

ENTELEKTÜEL

Öpüşme tekniği: Konuşmak mı öpüşmek mi? Entellektüel adamımız her ikisine de vakıftır. Vücut yapısı: Yuvarlak yüzlüdur ve saçları genellikle arkaya doğru taranmıştır. Geniş omuzlu değildir, ama ellerini çok hızlı hareket ettirir. Ayrıca gözleri nemlidir. Özellikler: Her konuda ve her yerde konuşur. Belki de bu kadar çok konuşmasının nedeni bilmediklerini saklamaktır. Sonuç: Duygusallık ona göre değildir. O daha çok bilgisayar ve rakamlarla ilgilidir.

 

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.