Prostat kanserine karşı günde iki bardak nar suyu

Prostat kanserine karşı günde iki bardak nar suyu

* Eşim prostat kanseri tedavisi görüyor. Prostat kanserine de iyi gelir mi? Seda A./Ordu
Nar suyunun kalbe faydalı olduğu birçok araştırma ile gösterildi. Nar suyunun kanser tedavisinde etkili olduğunu duydum. Nar suyunun kanser tedavisinde etkili olduğunu duydum. Prostat kanserine de iyi gelir mi? Seda A./Ordu Nar …

* Eşim prostat kanseri tedavisi görüyor
İçindeki tanin ve antosiyanidinlerle yüksek bir antioksidan güce sahip olan nar suyunun, kan akımını olumlu yönde etkilediği ve kötü kolesterolün seviyelerini azalttığı biliniyor. Nar suyunun çok bilinmeyen bir başka faydası da son dönemde konuşulmaya başlandı. Nar suyu, prostat kanserinin ilerlemesini yavaşlatmada yararlı gibi görünüyor. Bugüne dek yapılan çalışmalar umut vaat ediyor. Sizde yarattığı bir rahatsızlık yoksa, günde bir-iki bardak nar suyu içmenizde bir zarar yoktur. Hatta yararlı bile olabilir. Ancak nar suyu bazı ilaçlarla etkileşime girdiğinden, bu içeceği doktorunuza danışarak tüketmenizde yarar var.

Bir önceki Sünnet cinsel hastalıkları azaltıyor başlıklı konumuzda AIDS hastalığı, cinsel hastalıklar ve enfeksiyon riski hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: nar prostata iyi gelirmi, nar suyu ve prostat

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.