Prostata karşı bitkisel önlem

Prostata karşı bitkisel önlem
Geçtiğimiz günlerde de erkeklerin muzdarip olduğu prostat hastalığına karşı alınması gereken önlemlerden bahsederken, aynı zamanda prostatı önleyen bitkisel bir çay tarifi de verdi.

Feridun Kunak erkeklerin yaşam kalitesini düşüren prostat için önermiş olduğu bitkisel karışımlı çayın tarifini bizde sizlerle paylaşıyoruz.
Dr. Prostatı önlemek için düzenli olarak tüketeceğiniz at kestanesi çayının tarifi sizlerle. Feridun Kunak, kanal 7 ekranlarında yapmış olduğu televizyon programı ile her gün sayısız hastalıklara karşı nasıl önlem almamızı ve hastalıkları bitkisel yöntemlerle nasıl önleyeceğimizi öğrenmemize olanak sağlıyor.

Prostatı önleyen çay

Malzemeler
 
Prostatı önleyen bitkisel çayın hazırlanışı

Prostatı bitkisel çare olacak olan at kestanesi çayının hazırlanması oldukça kolay
Üstelik bu çayı hazırlamak fazla zamanınızı da almayacaktır. Bir bardak suyun içine atacağınız üç adet at kestanesi ile çayınız hazır olacak beyler.
Bir bardak suya üç adet at kestanesi koyun ve kaynatın. Kaynama süresi 10 dakika olmalıdır. Ardından da 10 dakika demlemeye bırakılmalı ve içilmelidir.
Bir önceki Erkeklerde kısırlığın nedenleri başlıklı konumuzda erkeklerde kısırlık ve erkeklerde kısırlık nedenleri hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: prostat önleyici bitkiler, at kestanesi prostat, feridun kunak kestane suyu ne kadar miktarda icilmeli, feridun kunak prostat bitkisel tedavi, feridun kunak prostat tedavisi

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.